تصویر تیزر جدید و جالبی از Call of Duty: Warzone منتشر شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷

به تازگی تصویر تیزری از Call of Duty: Warzone منتشر شده که می‌تواند حاوی اطلاعات جالبی در مورد آینده‌ی این بتل رویال محبوب باشد. این تصویر بسیاری را در مورد آینده‌ی Warzone کنجکاو کرده است.

Call of Duty: Warzone با فرستادن تیزرها در جهت هیجان‌زده کردن هواداران برای محتوای آینده غریبه نیست. این تیزرها بعضا مستقیم بوده و بعضی وقت‌ها هم رمزی هستند. Call of Duty: Warzone یک تجربه‌ی در حال تکامل بوده و تیزرها هم بخش مهمی از آینده‌ی نامعلوم بازی هستند. اخیرا تیزرهای Call of Duty: Warzone مربوط به جدیدترین رویداد بازی و ورود زامبی‌ها به دنیای Warzone هستند. حال تصویر جدیدی منتشر شده که به نزدیک بودن پایان همه‌چیز اشاره می‌کند. در حال حاضر معنای دقیق این پیام مشخص نیست.

JackFrags، یکی از مشهورترین یوتیوبرهای Call of Duty و Battlefield، به تازگی و در قالب توییتی پیام جدید ریون سافتور (Raven Software) و اکتیویژن (Activision) را به اشتراک گذاشته است. در این تصویر شاهد بسته شدن Zone هستیم. هم‌چنین نوشته‌ای با عبارت All is Lost هم به چشم می‌خورد. با توجه به رویداد اخیر و ورود و شیوع زامبی‌ها، احتمالا قرار است شاهد پایان رویداد زامبی‌ها با یک بمب اتم باشیم. به زودی فصل سوم Call of Duty: Warzone آغاز خواهد شد و بسیاری بر این باورند که یک انفجار اتمی فصل دوم را به پایان خواهد رساند.

Call of Duty: Warzone

تصویر تیزر جدید از Call of Duty: Warzone

این تیزر بسیاری از هواداران Call of Duty: Warzone را هیجان‌زده کرده است. آغاز فصل سوم می‌تواند به معنای محتوای جدید برای این بتل رویال باشد. هر چند اطلاعاتی از تغییرات جدید در دسترس نیست. انتظار می‌رود که نقشه‌ی جدید Call of Duty: Warzone در دهه‌ی هشتاد میلادی جریان داشته باشد. این مهم برای همگام‌سازی Warzone با Black Ops Cold War است. البته بسیاری از هواداران هم معتقدند که از زمان عرضه‌ی Black Ops Cold War، محتوای Warzone هم افت داشته است. همان‌طور که می‌دانید با عرضه‌ی Call of Duty جدید، توسعه‌دهنده‌ی Warzone هم تغییر می‌یابد.

بازی Call of Duty: Warzone در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس در دسترس است.

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید