اطلاعاتی از شخصیت Kazuha برای بازی Genshin Impact منتشر شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴

شرکت سازنده‌ی بازی Genshin Impact قصد دارد تا کاراکتر تازه‌ای را به این عنوان اضافه کند. در همین راستا، امروز اطلاعاتی در مورد ظاهر و مهارت‌های وی در دسترس قرار گرفت که برای هواداران مهم خواهد بود.

Genshin Impact از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که سال گذشته در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و خیلی سریع به محبوبیت بالایی هم دست پیدا کرد. در این عنوان قادر هستید تا هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و نقشه‌های گوناگونی را برای شروع یک ماجراجویی جذاب انتخاب کنید. پشتیبانی تیم سازنده یعنی استودیوی میهویو (MiHoYo) از این اثر فوق‌العاده‌ است و هر چند وقت یک بار شاهد انتشار به‌روزرسانی‌ها و برگزاری رویدادهایی برای آن هستیم. امروز هم آگاه شدیم که نقشه‌ای تازه به نام Inazuma به این عنوان خواهد آمد.

استودیوی سازنده در گذشته اعلام کرده بود که کاراکتری قابل انتخاب به نام Kazuha را به این اثر خواهد کرد. حال امروز اطلاعاتی در مورد این شخصیت منتشر شده است تا هواداران بیش از پیش با وی آشنایی پیدا کنند. در وهله‌ی اول باید گفت که این شخصیت در قابل به‌روزرسانی ۱٫۶ و در آینده‌ای نه چندان دور به این اثر خواهد آمد. وی از فنون فراوانی هم برخوردار بوده که برخی از آن‌ها با شخصیت Venti مشابه است. او برای افزایش آسیب‌رسانی به حریفان خود قادر است که برخی از آیتم‌ها را با یکدیگر ترکیب کرده و در نتیجه ضربات مهلکی را وارد کند. Kazuha توانایی به آتش کشیدن حریفان با استفاده از دستان خود را هم دارد.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار به‌روزرسانی پیش روی بازی Genshin Impact تعیین نشده است و باید دید که این اتفاق در چه زمانی رخ خواهد داد. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول پلی‌استیشن ۴ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید