نقشه‌ی Inazuma برای بازی Genshin Impact معرفی شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰

تیم سازنده‌ی بازی Genshin Impact امروز به معرفی منطقه‌ای دیگر تحت عنوان Inazuma برای این عنوان پرداخت که بدون شک می‌تواند به جذابیت‌های آن اضافه کند.

Genshin Impact از سری آثار ماجراجویی، اکشن و جهان‌باز است که چندی پیش بر روی پلتفرم‌های مختلفی منتشر شد و خیلی زود عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جذب کرد. نسخه‌ها‌ی نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۵ این عنوان نیز در راه است و به زودی به دست دارندگان این کنسول‌ها خواهد رسید. یکی از دلایل موفقیت این عنوان را باید تنوع بالای شخصیت‌ها و آیتم‌ها و همچنین عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم‌های متنوع به شمار آورد. شرکت میهویو (MiHoYo) که به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و نشر این عنوان را به عهده داشته، تا به حال پشتیبانی خوب خود را از آن نشان داده است. هر چند این موضوع برای آن‌ها پایان کار نیست و برنامه‌هایی نیز برای آینده در نظر گرفته شده است تا تعداد طرفداران این بازی به مرور زمان افزایش یابد.

بسیاری از بازی‌بازان در روزهای اخیر منتظر منطقه‌ای جدید برای بازی Genshin Impact بودند. همین اتفاق هم رخ داد و شرکت میهویو به معرفی نقشه‌ی Inazuma پرداخت. گفته می‌شود که این نقشه به یکی از بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین مناطق این اثر تبدیل خواهد شد و به طور کلی پیش‌بینی می‌شود که عده‌ی زیادی از آن استقبال کنند. این نقشه قرار است در قالب یک به‌روزرسانی به بازی اضافه گردد. طرفداران هم قادر خواهند بود تا شخصیت دلخواه خود را برگزیده و در این نقشه به ماجراجویی و کشف رمز و رازهای مختلفی بپردازند.

انتظار می‌رود که این به‌روزرسانی در روزهای پیش رو به دست علاقه‌مندان برسد. بازی Genshin Impact در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول پلی‌استیشن ۴ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

4
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید