نسخه‌ی موبایلی بازی Apex Legends معرفی شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
Apex Legends Mobile

شرکت الکترونیک آرتز به عنوان ناشر و استودیوی ریسپاون به عنوان توسعه‌دهنده‌ی عنوان Apex Legends، به صورت رسمی نسخه‌ی موبایلی این بازی را معرفی کردند.

همچنین، الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به عنوان ناشر این بازی اعلام کرد که Apex Legends Mobile برای ارائه‌ی تجربه‌ی با کیفیت و قابلیت کنترل بهینه شده در نمایشگرهای لمسی طراحی شده است و قصد دارد تا به بهترین بازی بتل رویالی در دسترس موبایل تبدیل شود. همچنین، این بازی نسخه‌ای جدید بوده و قرار است تا به نسخه‌ی اصلی وفادار باشد.

همچنین، لازم به ذکر است که این بازی به مرور زمان و ابتدا در مناطق جغرافیایی خاص در دسترس قرار خواهد گرفت تا مورد آزمایش قرار بگیرد. همچنین، از کشورهای هند و فیلیپین به عنوان اولین مناطق جغرافیایی یاد می‌شود که چندین هزار بازی‌باز موبایل‌های اندرویدی ساکن در این مناطق برای تجربه و ارائه‌ی بازخورد خود نسبت به Apex Legends Mobile اعلام آمادگی کرده‌اند. سپس، نوبت به بازی‌بازان سایر نقاط جهان و سیستم عامل iOS خواهد رسید که میزبان این بازی پرطرفدار باشند و از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

در پایان نیز لازم به ذکر است که این بازی همانند نسخه‌ی کنسولی و پلتفرم رایانه‌های شخصی خود، کاملاً رایگان بوده و هیچ آیتم قابل خریدی که مزایایی فارغ از تزئینات را به بازی‌باز ارائه دهد در آن وجود نخواهد داشت. همچنین، بتل پس و آیتم‌های ظاهری بازی Apex Legends Mobile، کاملاً در انحصار نسخه‌ی موبایلی آن بوده و به نسخه‌های کنسولی و رایانه‌های شخصی آن منتقل نخواهد شد.

بازی Apex Legends Mobile، در تاریخی نامعلوم در دسترس سیستم عامل‌های اندروید و iOS قرار خواهد گرفت.

21
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید