بازی Psychonauts 2 قطعا در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۷
Psychonauts 2

به نظر می‌رسد که پس از سال‌ها انتظار، هواداران Psychonauts 2 پاداش صبر خود را خواهند گرفت. امروز دابل فاین (Double Fine)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، تایید کرد که Psychonauts 2 قطعا در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

زمان زیادی از معرفی Psychonauts 2 گذشته و صبر بسیاری از هواداران بازی اول لبریز شده است. اولین Psychonauts در سال ۲۰۰۵ عرضه شد و توانست به یک کلاسیک کالت تبدیل شود. Psychonauts یک بازی پلتفرمینگ بود که با محبوبیت بالای خود، توانست نام استودیوی دابل فاین را بر سر زبان‌ها بیاندازد. البته علی‌رغم دریافت بازخوردهای مثبت و نمره‌ی متای ۸۸، این بازی نتوانست به موفقیتی تجاری تبدیل شود. همین مهم باعث شد تا احتمالا ساخت یک دنباله برای آن پایین بیاید.

با این حال علی‌رغم تمام مشکلات، بازی Psychonauts 2 در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. متاسفانه از آن زمان دائما شاهد تاخیر خوردن این بازی بوده‌ایم. در حال حاضر بازی برای عرضه در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است. با این حال سکوت خبری دابل فاین، باعث شده تا برخی باور داشته باشند که بازی دوباره تاخیر خواهد خورد. خوشبختانه دابل فاین امروز تمام نگرانی‌ها را از بین برد. به گفته‌ی این استودیو Psychonauts 2 بدون شک در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

دابل فاین امروز در توییتر اعلام کرد که بازی برای سال ۲۰۲۱ قطعا آماده خواهد بود. هر چند این استودیو هنوز آماده‌ی اعلام تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی نیست. البته دابل فاین باز هم تایید کرده که این مهم نباید باعث نگرانی شود. ظاهرا Psychonauts 2 تقریبا آماده‌ی عرضه بوده و کاملا قابل بازی است. اوایل ۲۰۲۱ هم دابل فاین و تیم شیفر (Tim Schafer) اعلام کردند که روند توسعه‌ی Psychonauts 2 رو به اتمام است. این طور که به نظر می‌رسد دابل فاین در حال انجام کارهای پایانی بوده و Psychonauts 2 در مرحله‌ی رفع مشکلات به سر می‌برد.

بدون شک این خبر برای بسیاری از هواداران Psychonauts خوشحال‌کننده خواهد بود. چرا که بالاخره در سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه‌ی این بازی مورد انتظار هستیم. Psychonauts 2 در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۱ بر روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس سری ایکس/اس عرضه خواهد شد.

16
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید