شایعه: چند نسخه از سری Metal Gear Solid در حال بازسازی هستند

حسن اکرامی
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - 21:21

به گفته‌ی یک منبع داخلی، شرکت کونامی (Konami) اجازه‌ی بازسازی چندین نسخه از سری محبوب Metal Gear Solid را داده و توسعه‌ی این عناوین و انتشار آن‌ها به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ تنها بخشی از معامله‌ی بین دو شرکت کونامی و سونی به شمار می‌آید.

از آن جایی که در سال‌های اخیر شرکت کونامی نسبت به توسعه و انتشار بازی‌های ویدیویی سنتی خود بسیار بی‌علاقه بوده است، برخی از طرفداران انتظار دارند که امتیاز بازی‌های محبوب این شرکت به دیگر توسعه‌دهندگان فروخته شوند تا در نهایت شاهد جان گرفتن دوباره‌ی آن‌ها باشند. حال به تازگی گزارش‌هایی توسط منابع داخلی منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند شرکت سونی قصد دارد برخی از بازی‌های شرکت کونامی را به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ بازسازی نماید.

بازسازی نسخه‌های مختلف از سری محبوب و مخفی‌کاری Metal Gear Solid در ماه‌های گذشته، همواره یکی از موضوعات اصلی شایعات بوده است. حتی چندین بار در شایعه‌های مختلف ذکر شده بود که شرکت سونی با همکاری استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) در حال توسعه‌ی یک نسخه‌ی بازسازی شده از سری Metal Gear Solid است که به صورت انحصاری برای کاربران پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. حال جدیدترین شایعه‌ها که از جانب کاربر KatharsisT منتشر شده‌اند، نشان می‌دهند احتمالا بیش از یک نسخه از سری Metal Gear Solid برای کنسول نسل نهمی شرکت سونی در حال بازسازی هستند.

کاربر KatharsisT اخیرا اعلام کرد که بر اساس توافق همکاری بین دو شرکت سونی و کونامی، در حال حاضر چندین نسخه‌ی مختلف از سری Metal Gear Solid در حال بازسازی بوده و روند توسعه‌ی هیچ کدام متوقف نشده است. با این حال این کاربر به ذکر جزئیات بیشتر در مورد این شایعه نپرداخت. با توجه به گفته‌ی این منبع، احتمال بازسازی کامل نسخه‌ی اول سری Metal Gear Solid به همراه ارتقای بصری نسخه‌های بعدی نیز وجود دارد.

با این که هنوز خبرهای رسمی در مورد این اتفاق توسط دو شرکت سونی و کونامی منتشر نشده است اما پخش شدن این شایعه‌های گوناگون می‌تواند نشانه‌ی خوبی از نزدیک بودن معرفی یک نسخه‌ی بازسازی شده از سری Metal Gear Solid باشد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید