It Takes Two در رتبه‌ی اول فهرست هفتگی عناوین پرفروش استیم قرار گرفت

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳

چهار هفته پس از عرضه‌ی It Takes Two، بازی جدید الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و هیزلایت (Hazelight) بالاخره موفق شد تا برای اولین بار رتبه‌ی اول فهرست هفتگی عناوین پرفروش استیم را به دست آورد. عملکرد بسیار خوب بازی نشان می‌دهد که افراد بیشتری در مورد کیفیت عالی بازی شنیده‌اند و تصمیم گرفته‌اند تا آن را امتحان کنند.

همان‌طور که می‌دانید، فهرست هفتگی بر مبنای درآمد است و ارتباطی با تعداد نسخه‌های فروخته شده ندارد. پس قرار گرفتن It Takes Two در صدر این لیست بدین معنی است که ساخته‌ی جدید جوزف فارس (Josef Fares) و تیمش درآمد بیشتری را نسبت به دیگر عناوین داشته است. این عنوان که در انتهای ماه مارس عرضه شد، در هفته‌ی اول انتشار خود توانست به رتبه‌ی هفتم فهرست هفتگی استیم دست پیدا کند. این در حالی است که با عرضه‌ی Outriders، در هفته‌های دوم و سوم نیز It Takes Two از رسیدن به رتبه‌ی اول محروم ماند و تنها موفق شد تا جایگاه دوم را کسب کند.

این هفته علاوه بر Outriders، عناوین دیگری مانند Halo: The Master Chief Collection ،Horizon Zero Dawn، بسته الحاقی Euro Truck Simulator’s Iberia و The Binding of Isaac: Repentance نیز جایگاه خود را از دست داده و به غیر از ساخته‌ی شوتر لوتز پیپل کن فلای (People Can Fly)، تمام بازی‌های گفته شده از فهرست ۱۰ بازی اول خارج شده‌اند؛ عناوینی که تقریباً نیمی از فهرست هفته‌ی گذشته را تشکیل داده بودند.

تنها محصول جدید این هفته، بسته الحاقی Nemesis بازی Stellaris بود که دوباره جان تازه‌ای به این عنوان داد و سبب شد تا بازی به رتبه‌ی دوم عناوین پرفروش هفتگی استیم دست پیدا کند. Hunter World: Iceborne ،The Forest و Satisfactory تعدادی دیگر از بازی‌های فهرست این هفته هستند که به ترتیب در رتبه‌های هفتم، هشتم و دهم دیده می‌شوند. ظاهراً تخفیف خوردن عناوین Hunter World: Iceborne ،The Forest به فروش آن‌ها کمک کرده و به‌روزرسانی بزرگ Satisfactory نیز بازی‌بازان را به تهیه‌ی بازی تشویق کرده است.

بازی It Takes Two هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

16
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید