توسعه‌دهندگان Immortals Fenyx Rising امیدوار هستند این آی‌پی به یک مجموعه تبدیل شود

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۵

اگرچه Immortals Fenyx Rising ابتدا کار خود را به عنوان یک نسخه‌ی فرعی از بازی Assassin’s Creed Odyssey آغاز کرد، اما ساخته‌ی جدید استودیوی یوبی‌سافت کبک (Ubisoft Quebec) در نهایت هویت مستقل خود را پیدا کرد و به عنوان یک آی‌پی جدید منتشر شد. با این که یوبی‌سافت هنوز در مورد موفقیت و فروش این Immortals Fenyx Rising صحبت نکرده است، اما توسعه‌دهندگان آن امیدوار هستند تا این عنوان به مجموعه‌ی بزرگ‌تری تبدیل شود.

جولین گلودک (Julien Galloudec)، دستیار کارگردان Immortals Fenyx Rising، اخیراً در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Nintendo Everything در مورد موارد مختلفی مانند ایده‌های تیم برای گسترش Immortals Fenyx Rising و بسته‌های الحاقی آن صحبت کرده است.

برای مدت زمان زیادی، تمرکز اصلی ما بر روی این بود تا از این فرصتی که برای ساخت یک چیز جدید به دست آورده‌ایم، نهایت بهره را ببریم. واضح است که به عنوان یک توسعه‌دهنده، همه‌ی ما امیدوار هستیم تا این به یک مجموعه و یک چیز بزرگ‌تر تبدیل شود، اما ما اخیراً در حال فکر کردن به نحوه‌ی گسترش دنیای بازی بوده‌ایم.

گلودک توضیح داد که تیم یوبی‌سافت کبک در حال حاضر تمرکز خود را بر روی بسته‌های الحاقی Immortals Fenyx Rising قرار داده است. با این حال، او امیدوار است تا این استودیو در آینده بتواند بر روی عناوین بیشتری در این دنیا کار کند.

در مورد پشتیبانی پس از عرضه، ما در حال حاضر بر روی بسته الحاقی کار می‌کنیم و این آغاز «خب، حالا ما می‌توانیم به دیگر خدایان و اساطیر بپردازیم» بود. ما می‌توانیم آن دنیا را با شخصیت‌ها، مکان‌ها و داستان‌های جدید گسترش دهیم. پس هم‌اکنون ما در حال کار بر روی این موضوع هستیم. ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بازی عالی است و این که یک بسته الحاقی عالی داریم. پس از آن، همه چیز به بازی‌بازان بستگی دارد. امیدواریم که همه آن را امتحان کنند، عاشق آن شوند و این فرصت را در اختیار ما قرار دهند تا این سری را به سمت جلو سوق بدهیم؛ حتی با این که امیدوار هستیم این اتفاق در هر صورت اتفاق بیافتد.

بازی Immortals Fenyx Rising هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نظر شما چیست؟ آیا دوست دارید شاهد دنباله‌های این بازی باشید؟

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید