هیچ برنامه‌ای برای قابلیت افزودن ماد به Halo: The Master Chief Collection ایکس باکس وجود ندارد

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶

تیم توسعه‌ی بازی Halo: The Master Chief Collection اخیراً اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای افزودن پشتیبانی از ماد به بازی Halo: The Master Chief Collection ندارد و این قابلیت همچنان در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی خواهد بود.

بازی Halo: Master Master Collection، چندین سال پس از معرفی فاجعه‌بار کنسول ایکس باکس وان پایه معرفی شد و توانست تا علاوه بر جلب رضایت کاربران کنسول‌های ایکس باکس، طرفداران پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی را نیز به خود سوق دهد. البته، پشتیبانی مثال زدنی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت این بازی است و همواره شاهد افزوده‌شدن محتواها و قابلیت‌های جدیدی به آن هستیم. در این بین، اضافه‌شدن قابلیت افزودن ماد به این بازی، یکی از مواردی بود که مورد استقبال بازی‌بازان رایانه‌های شخصی قرار گرفت و کاربران ایکس باکس نیز امیدوار به افزوده‌شدن آن به کنسول خود بودند که متاسفانه فعلاً این امر میسر نخواهد شد.

در واقع، تایلر دیویس (Tyler Davis) از استودیوی ۳۴۳ اینداستریز اخیراً طی مصاحبه‌ی خود چنین اظهار داشت که:

فعلاً هیچ برنامه‌ای برای افزوده‌شدن مادها به نسخه‌های کنسولی بازی وجود ندارد. هدف ما در سال جاری ارتقاء کیفیت تجربه‌ی بازی در رایانه‌های شخصی است و قصد داریم تا پس از آن شرایط کنسول‌ها را بررسی کنیم. البته، ما در این رابطه بحث‌های فراوانی کرده‌ایم و ممکن است که در آینده شاهد چنین قابلیتی در نسخه‌ی کنسولی نیز باشیم؛ اما فعلاً برنامه‌ای برای آن نداریم.

بازی Halo: The Master Chief Collection در دسترس کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید