چطور می توانیم با استفاده از ویباکس به قدرت بیشتری در بازی فورتنایت برسیم؟

پست گیمفا
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - 17:18

بازی های موبایلی در سبک های مختلف و متنوع ای در حال حاضر در مارکت ها وجود دارند که هرکدام از آن ها بر اساس نوع بازی، گرافیک، صداگذاری ها، داستان و…. علاقه مندان و کاربران خاص خود را به همراه خواهند داشت.

بازی فورتنایت یکی از پردانلود ترین و محبوب ترین بازی های موبایل در سبک اکشن است که با برخورداری از مود های مختلفی که در این بازی قرار دارد، می تواند تجربه و هیجان بسیار بالایی را به کاربران دیه دهد. این بازی در یک دنیای فانتزی در حال انجام است اما به لطف گرافیک بسیار بالایی که کمپانی EPIC Games برای این بازی در نظر گرفته است، شما می توانید شاهد بازی ای بسیار زیبا و گرافیکی خارق العاده باشید.

این بازی در سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی EPIC Games برای نسخه های موبایل منتشر شد که پس از انتشار و درست در همان زمان های ابتدایی علاقه مندان بسیار زیادی پیدا کرد و توانست به عنوان پردانلود ترین بازی های سال ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ افتخار آفرینی کند.

 

در خصوص بازی فورتنایت چه می دانید؟

گیمر هایی که به بازی های دنیای فانتزی علاقه مند هستند، از اولین طرفداران پر و پا قرص این بازی می باشند! آن ها می دانند که در این بازی می توانند به اوج هیجان و لذت برسند، از این رو تمامی سعی خود را می کنند تا بتوانند تجربه لذت بخشی از این بازی به دست آورند.

البته خالی از لطف نیست که بگوییم EPIC Games برای این دسته از کاربران نیز برنامه هایی ندارد! بلکه با قرار دادن مود های مختلف در بازی فورتنایت شما می توانید تجربیات بسیار عمیق و لذت بخشی را از این بازی به دست آورید.

این مود ها در ۴ دسته به صورت نجات دنیا – بتل رویال – کریتیو تقسیم بندی می شوند که هرکدام از آن ها دارای مزایای قابل توجه ای هستند که شرکت در این مسابقات می تواند هیجان را به اوج خود برساند!

نکته قابل توجه ای که در این بازی وجود دارد، این است که شما با شرکت در رویداد ها احساس ضعف خواهید کرد! نگران نباشید، بدون شک برخی از کاربران از شما قوی تر هستند اما راهکاری در بازی فورتنایت وجود دارد که با استفاده از آن شما می توانید به عملکرد بسیار موثری در بازی برسید.

استفاده از ویباکس در بازی فورتنایت در واقع می تواند به شما در خرید تجهیزات، اسلحه های پیشرفته و لباس های مناسب برای مسابقات، کمک کند که در ادامه در خصوص ویباکس و قدرت آن اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار می دهیم!

ویباکس در بازی فورتنایت چیست و چطور می تواند به شما قدرتی اضافه بدهد؟

بدون شک می دانید که در تمامی بازی های موبایلی ممکن است با پرداخت های درون برنامه ای رو به رو شوید! استفاده از پرداخت های درون برنامه ای دقیقا به این معنا است که شما می توانید به ویژگی های بسیار منحصر به فردی در بازی دسترسی داشته باشید.

در بازی فورتنایت نیز این امر کاملا وجود دارد، شما با استفاده از ارزی به نام ویباکس می توانید به راحتی چندین قدم از دشمنان و رقبای خود جلو تر بایستید که این موضوع در نهایت می تواند باعث پیروزی شما در انواع نبرد ها شود.

ویباکس ارز رایجی در بازی فورتنایت است که به شما امکانات قابل توجه ای را ارائه می دهد! از مهم ترین این قابلیت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. با استفاده از ویباکس شما می توانید سلاح ها و تجهیزات جدید و به روزی را خریداری کنید که این نوع از سلاح ها دارای قدرت بسیار زیادی هستند! به این واسطه شما می توانید دشمنان خود را به راحتی پشت سر بگذارید.
  2. در برخی از موارد ممکن است شما سلاح هایی داشته باشید که قدرت آن ها قابل افزایش است، این نوع از سلاح ها در نهایت با استفاده از ویباکس قابلیت ارتقا قدرت و سطح را خواهند داشت که این موضوع نیز در نهایت می تواند باعث افزایش میزان قدرت شما در بازی فورتنایت شود.
  3. با استفاده از ویباکس شما می توانید برای شخصیت و کاراکتر خود در بازی، انواع لباس های مناسب برای شرایط مسابقه ای را تهیه کنید که این لباس ها بدون شک می تواند جلوه ای زیبا از شما را برای رقیبانتان مشخص سازد.
  4. و……

 

موارد فوق از مهم ترین مواردی بود که شما با استفاده از آن ها می توانستید در کمتزین زمان به قدرت بسیار بالایی در بازی فورتنایت برسید! این قدرت می تواند کمک قابل توجه ای به نبرد های شما در مسابقات و رویداد ها داشته باشد و همچنین می تواند شما را چندین پله از رقبای خود جلوتر بیاندازد.

چطور می توانیم اقدام به تهیه و خرید انواع ویباکس در بازی فورتنایت کنیم؟

ببینید روش های زیادی برای به دست آوردن ویباکس در بازی فورتنایت وجود دارد که در حالت کلی به دو دسته مختلف تقسیم بندی خواهند شد! (روش رایگان و روش پولی) هرکدام از این روش ها به نوبه خود می تواند تاثیرات بسیار زیادی را در روند به دست آوردن ویباکس از نظر سرعت و تعداد آن ها داشته باشد.

به عنوان مثال در روش پولی که یکی از بهترین و مناسب ترن روش ها برای به دست آوردن ویباکس است، شما می توانید در زمانی کوتاه تر به مقدار قابل توجه ای ویباکس دسترسی داشته باشید! عملا این روش می تواند شما در کمتزین زمان به مقدار زیادی ویباکس برساند.

اما در روش رایگان اینطور نیست! شما باید پس از گذراندن از مراحل مختلف و…. به مقدار بسیار کمی ویباکس دسترسی داشته باشید که عملا استفاده از آن به درد شما نخواهد خورد! بنابراین سعی کنید از روش های پولی برای به دست آوردن هرچه سریع تر ویباکس استفاده کنید.

برای تهیه و خرید ویباکس نیز سایت هایی وجود دارند که این فرایند را برای شما به ارمغان خواهند آورد! همانند سایت آسان جم! با مراجعه به این سایت شما می توانید انواع پلن های قیمتی این بازی را مشاهده کنید و در صورت نیاز، هرکدام را که خواستید، تهیه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید