نقشه‌های قدیمی Call of Duty Black Ops Cold War به این بازی بازمی‌گردند

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹

طیق شایعاتی که امروز در فضای مجازی منتشر شد، آگاه شدیم که نقشه‌های قدیمی بازی Call of Duty Black Ops Cold War ممکن است در آینده به این عنوان بازگردند.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های گوناگونی از سری Call of Duty: Black Ops Cold War در دسترس قرار گرفته است که هر کدام جذابیت‌های خاص خود را دارد. یکی از نسخه‌های جدید این سری با نام Call of Duty: Black Ops Cold War اواخر سال گذشته منتشر شد و به محبوبیت زیادی هم دست یافت. بخش‌های فراوانی در منوی این عنوان به چشم می‌خورد و یکی از دلایل استقبال خوب افراد را باید همین موضوع به شمار آورد. علاوه‌بر آن، تیم سازنده هر چند وقت یک بار سعی دارد تا رویدادهای جالبی را در این بازی برگزار کند. قابل ذکر است که دو استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

اگر از هواداران بازی Call of Duty Black Ops Cold War باشید، حتما می‌دانید که فصل سوم این بازی محتویات فراوانی در خود داشت و بازی‌بازان از این قضیه رضایت کامل داشتند. نقشه‌های جالبی هم برای این فصل در دسترس قرار گرفت که افراد می‌توانستند لحظات هیجان‌انگیزی را در آن‌ها سپری نمایند. حال امروز اخباری پیرامون بازگشت نقشه‌های فل ۳ به این عنوان شنیده می‌شود که طرفداران را خوشحال کرده است. البته تری‌آرک هنوز به صورت رسمی به تایید این اخبار نپرداخته است، اما پییش‌بینی می‌شود که این اتفاق در ساعات و یا روزهای آینده رخ دهد. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، بازی‌بازان مجددا می‌توانند در زمین‌های Echelon و Standoff حضور پیدا کرده و لذت ببرند.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد.

5
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید