دومین قسمت گپ تایم گیمفا (برنامه‌های آینده‌ی استودیو ناتی‌داگ)؛ امشب راس ساعت ۲۰:۳۰

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
اولین قسمت گپ تایم گیمفا

سلام و درود خدمت مخاطبین و دنبال‌کنندگان همیشگی وب‌سایت گیمفا. امیدوارم همگی خوب و خوش و سلامت باشید. گیمفا همیشه در نظر داشته که بهترین مقالات، سریع‌ترین اطلاع‌رسانی و جذاب‌ترین ویدیوها را در اختیار علاقه‌مندان صنعت بازی‌های ویدیویی داخل کشور قرار دهد. با این حال بازی کردن همیشه با بحث و گفت‌وگو همراه است و نمی‌توان چنین موضوعی را نادیده گرفت؛ حال ما چگونه شما را حتی بیش‌تر از قبل همراهی خواهیم کرد؟ گپ تایم!

تیم گیمفا وظیفه خود می‌داند که بازی کردن را تا حد ممکن لذت‌بخش کرده، بحث‌های پیرامون آن را به گوش کاربران برساند و به نزدیکی یک دوست همیشگی شما را همراهی کند. چنین امری بدون همراهی کاربران امکان‌پذیر نیست و تیم گیمفا در نظر دارد که در رویداد «گپ تایم» علاوه بر نویسندگان، از کاربران هم دعوت به حضور نماید.

گپ تایم یک نشست صوتی زنده است که با حضور چند نویسنده از تیم گیمفا، از هفته‌ی قبل آغاز شد و به تدریج کاربران علاقه‌مند هم می‌توانند در آن شرکت و اظهار نظر کنند. این رویداد به صورت هفتگی و درون «کانال تلگرام گیمفا» برگزار می‌گردد. موضوع گپ تایم با توجه به سوژه‌های داغ و از همه مهم‌تر، نظر شما تعیین می‌شود. بنابراین مثل همیشه ما را مفتخر کرده و تا جایی که می‌توانید با نظرهایتان ما را راهنمایی کنید!

دانلود بخش اول گپ‌تایم

موضوع این هفته‌ی گپ تایم حول محور برنامه‌های آینده‌ی استودیو ناتی‌داگ قرار دارد. برای شرکت در بحث و تبادل نظر در این زمینه، از لینک زیر به کانال تلگرام گیمفا بپیوندید و امروز (دوشنبه ۳۰ فروردین) راس ساعت ۲۰:۳۰ ما را در قسمت اول این رویداد صوتی زنده همراهی کنید.

 

موضوع: بررسی برنامه‌های آینده‌ی استودیو ناتی‌داگ

تلگرام گیمفا

8
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید