سلاح جدیدی به فصل ۹ بازی Apex Legends اضافه نخواهد شد

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵

در روزهای اخیر شایعاتی فراوانی پیرامون فصل ۹ بازی Apex Legends و سلاح‌های جدید برای آن به گوش می‌رسید. حال امروز استودیوی سازنده اعلام کرد که هیچ سلاحی در این فصل به این عنوان نخواهد آمد.

Apex Legends از سری عناوین جذاب و پرطرفدار در سبک‌های اکشن و تیراندازی به صورت آنلاین است که آن را می‌توانید با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان تجربه کرده و لذت ببرید. انتشار این اثر برای اولین بار به سال ۲۰۱۹ میلادی بازمی‌گردد و دو شرکت ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز به ترتیب در امر ساخت و عرضه‌ی آن نقش داشته‌اند. پشتیبانی تیم سازنده نیز از این بازی بسیار خوب بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. چندی پیش هم اخباری از فصل ۹ این بازی عرضه شد و در جریان آن مطلع شدیم که احتمال اضافه شدن کاراکتری جدید برای آن وجود دارد.

اگر از هواداران بازی Apex Legends باشید، حتما اطلاع دارید که فصل ۸ این عنوان رو به اتمام است و به زودی فصل ۹ جایگزین آن خواهد شد. این فصل قرار است با اتفاقات بسیار خوبی برای طرفداران همراه باشد و محتویات بی‌شماری نیز در دسترس قرار گیرد. جدا از شخصیتی که بالاتر به آن اشاره شد، یک بخش جدید و آیتم‌های فراوان به این بازی خواهد آمد و باید دید که واکنش افراد در این خصوص چه خواهد بود. این روزها اطلاعات زیادی در مورد سلاح‌های تازه‌ی بازی Apex Legends منتشر می‌شد و بسیاری بر این باور بودند که این سلاح‌ها به فصل ۹ این اثر تعلق دارد. اعضای تیم سازنده امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کردند و گفتند که سلاح‌های جدید به فصل ۹ مربوط نیست و در آینده به صورت یک به‌روزرسانی به بازی اضافه خواهد شد.

متاسفانه هنوز تاریخ آغاز فصل ۹ بازی Apex Legends مشخص نیست اما در صورت دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. این اثر هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید