شایعه: آزمایش خصوصی بازی Forza Motorsport از ماه بعد آغاز می‌شود

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۴

Forza Motorsport بدون شک یکی از مورد انتظارترین عناوین استودیو‌های بازی ایکس‌باکس (Xbox Game Studios) است که قصد دارد یک تجربه‌ی جدید را به طرفداران این سری ارائه دهد. به تازگی برخی از کاربران مدعی شده‌اند که ایمیل دعوتنامه‌ی شرکت در آزمایش خصوصی این بازی را دریافت کرده‌اند. این طور که به نظر می‌رسد، تعداد محدودی از بازی‌بازان قادر خواهند بود تا این عنوان را در ماه آینده تجربه کنند.

چند هفته قبل، استودیوی ترن ۱۰ (Turn 10 Studios) رسماً اعلام کرد که قصد دارد به زودی شرایطی را فراهم کند تا تعدادی از بازی‌بازان بتوانند Forza Motorsport را آزمایش کنند. البته اگرچه توسعه‌دهندگان در طی استریم خود اصلاً در مورد تاریخ آغاز آزمایش خصوصی Forza Motorsport صحبت نکردند، اما اخیراً برخی از کاربران انجمن ResetEra مدعی شده‌اند که دعوتنامه‌ای را از ترن ۱۰ دریافت کرده‌اند که شامل بازه‌ی زمانی برگزاری این رویداد نیز می‌شود.

اگر این موضوع حقیقت داشته باشد و رویداد آزمایش خصوصی Forza Motorsport در ماه مه برگزار شود، می‌توان گفت که ظاهراً روند توسعه‌ی بازی جلو‌تر از چیزی است که مردم انتظار داشتند. البته در نظر داشته باشید که این خبر از سوی منابع رسمی منتشر نشده است و نمی‌توان صحت آن را تایید کرد. همچنین از آن جایی که جزئیات این آزمایش جزو موارد محرمانه است و افراد انتخاب شده اجازه ندارند در این مورد صحبت کنند، احتمال دارد که ترن ۱۰ حتی تاریخ آغاز آن را نیز به صورت عمومی اعلام نکند.

بازی Forza Motorsport در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه است.

نظر شما چیست؟ این بازی چه زمانی منتشر خواهد شد؟

18
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید