Spider-Man: Miles Morales پرفروش‌ترین انحصاری سونی در سال ۲۰۲۰ ایالات متحده است

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴

پس از معرفی بازی انحصاری Marvel’s Spider-Man: Miles Morales به عنوان یکی از محصولات زمان عرضه‌ی کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵، بسیاری از طرفداران و کارشناسان موفقیت تجاری این بازی را قطعی می‌دانستند.

با توجه به این که بازی Marvel’s Spider-Man از محبوبیت و فروش بسیار بالایی برخوردار بود، انتظار می‌رفت که بازی‌بازان از نسخه‌ی فرعی این عنوان نیز استقبال بالایی داشته باشند. حال به تازگی گروه تحلیل آماری NPD، گزارشی از میزان فروش بازی‌های ویدئویی در ماه مارس سال ۲۰۲۱ در ایالات متحده را منتشر کرده و در کنار آن نیز به جزئیات فروش برخی بازی‌های بزرگ در سال گذشته‌ی ایالات متحده اشاره‌ای داشته است.

به گزارش گروه NPD، عنوان انحصاری Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در رتبه‌ی پنجم پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ ایالات متحده از نظر فروش دلاری قرار گرفته است. بدون شک این موفقیت بسیار بزرگ شمرده خواهد شد؛ چرا که دو انحصاری بزرگ کنسول پلی‌استیشن ۴ یعنی The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima به ترتیب در رده‌های هفتم و هشتم پرفروش‌ترین‌های ایالات متحده در سال گذشته قرار گرفته‌اند و بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales با فروش فوق‌العاده‌ی خود توانسته از آن‌ها پیشی گیرد.

با این حال هنوز شرکت سونی در مورد آمار فروش سراسری بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales اطلاعاتی را منتشر نکرده است اما آخرین گزارش به فروش ۴٫۱ میلیون نسخه‌ای این اثر در سال ۲۰۲۰ اشاره دارد.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

24
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید