اطلاعاتی از رویداد جدید بازی Mario Kart Tour منتشر شد

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳

استودیوی سازنده‌ی بازی Mario Kart Tour امروز اطلاعاتی را از تازه‌ترین رویداد این عنوان در دسترس قرار داد. ظاهرا قرار است بخش جدیدی به این عنوان اضافه گردد.

ماریو از معروف‌ترین کاراکترهای دنیای بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید و همه‌ی بازی‌بازان از زمان قدیم تا به حال با او و دوستانش خاطرات زیادی دارند. همان‌طور که اطلاع دارید، هنوز هم بازی‌های زیادی در سبک‌های مختلف پیرامون این شخصیت در دسترس قرار می‌گیرد که اکثر آن‌ها هم با استقبال خوب طرفداران مواجه می‌شود. یکی از این نسخه‌ها Mario Kart Tour نام دارد که در آن باید به انتخاب کاراکتر دلخواه خود پرداخته و در قابل حالت‌های متنوع، رقابت‌های هیجان‌انگیزی را آغاز نمایید. بخش‌های آفلاین و آنلاینی در این عنوان به چشم می‌خورد و این موضوع را باید یکی از دلایل محبوبیت آن به شمار آورد. از دیگر دلایل استقبال خوب افراد نیز باید به جهان چشم‌نواز و رنگارنگ و همچنین پشتیبانی خوب شرکت سازنده یعنی نینتندو اشاره داشت.

چندی پیش رویدادی تحت عنوان Ninja Tour برای بازی Mario Kart Tour در دسترس قرار گرفت و واکنش مثبت بازی‌بازان را در پی داشت. این روداد تا چند روز دیگر به پایان می‌رسد و تیم سازنده بعد از آن برنامه‌هایی در سر دارد. رویداد دیگری به نام Sydney Tour از تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) در این بازی برگزار خواهد شد. به وسیله‌ی این رویداد، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا به بخش دیگری در منوی خود دسترسی داشته باشند. امکان انجام مسابقات در شهر سیدنی برای افراد فراهم خواهد بود. در صورت کسب پیروزی، آیتم‌ها و پاداش‌های گوناگونی هم به آن‌ها داده می‌شود که نباید به سادگی از آن‌ها عبور کرد.

بازی Mario Kart Tour در حال حاضر بر روی گوشی‌های هوشمند و به طور مشخص سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

4
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید