Monster Hunter Rise دومین بازی پرفروش ماه مارس ۲۰۲۱ در آمریکا بود

۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴

NPD Group به تازگی با انتشار گزارش مربوط به مارس ۲۰۲۱، پرفروش‌ترین بازی‌ها و کنسول‌های آمریکا در این ماه را اعلام کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، اگرچه Monster Hunter Rise نتوانست رتبه‌ی اول فهرست یعنی Call of Duty: Black Ops Cold War را شکست دهد، اما این بازی محبوب موفق شد تا جایگاه دوم را به خود اختصاص دهد.

علاوه بر به دست آوردن رتبه‌ی دوم در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های مارس ۲۰۲۱، Monster Hunter Rise همچنین از نظر فروش دلاری در آمریکا نیز از همین حالا پس از Monster Hunter World دومین عنوان پرفروش مجموعه محسوب می‌شود.

از طرف دیگر بازی لوتر شوتر استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) یعنی Outriders نیز فروش خوبی را در آمریکا تجربه کرد و در جایگاه سوم فهرست NPD Group قرار گرفت. این عنوان که در واقع در اول ماه آپریل منتشر شد، توانست به سومین بازی پرفروش فهرست عناوین ایکس‌باکس و پلی‌استیشن نیز تبدیل شود.

البته هیچ کدام از عناوین جدید نتوانستند تا بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را از صدر فهرست به پایین بکشند. علاوه بر این، بازی بزرگ اکتیویژن (Activision) پرفروش‌ترین بازی سه‌ ماهه‌ی اول سال و همچنین ۱۲ ماه منتهی به پایان مارس ۲۰۲۱ نیز محسوب می‌شود.

در نهایت جالب است بدانید که Mario Kart 8، یک بازی هفت ساله که ششمین بازی پرفروش ماه مارس در آمریکا بود، حالا عنوان پرفروش‌ترین بازی ریسینگ در تاریخ آمریکا را نیز به خود اختصاص داده است.

شما می‌توانید ۲۰ بازی پرفروش ماه مارس را در ادامه مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که فروش دیجیتالی عناوین دارای * در نظر گرفته نشده است.

 1. Call of Duty: Black Ops Cold War
 2. Monster Hunter Rise
 3. Outriders
 4. Super Mario 3D World*
 5. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
 6. Mario Kart 8*
 7. Assassin’s Creed: Valhalla
 8. Animal Crossing: New Horizons*
 9. Super Mario 3D All-Stars*
 10. Minecraft
 11. Call of Duty: Modern Warfare (2019)
 12. Super Smash Bros. Ultimate*
 13. Pokemon: Sword/Shield*
 14. Mortal Kombat 11
 15. Crash Bandicoot 4: It’s About Time
 16. The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
 17. Madden NFL 21
 18. NBA 2K21*
 19. Super Mario Party*
 20. FIFA 21
7
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید