خبرنامه ۱۶؛ مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته گذشته

محسن رضوی فر
۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - 21:30

شانزدهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مروری بر مهم‌ترین اخبار دنیای بازی در هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌های جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته‌ی گذشته، شرکت بتسدا و استودیوی آرکین از تاخیر در انتشار بازی Deathloop خبر دادند. این بازی قرار است به جای ۳۱ اردیبهشت در تاریخ ۲۴ شهریور سال جاری منتشر شود. از طرف دیگر، شرکت سونی ۲۰۰ میلیون دلار در اپیک گیمز سرمایه‌گذاری کرد. این شرکت در تابستان گذشته، ۲۵۰ میلیون دلار در اپیک گیمز سرمایه‌گذاری کرده بود. همچنین مایکروسافت نیز با پرداخت مبلغی به ارزش ۱۹٫۷ میلیارد دلار، شرکت Nuance را که در زمینه‌ی هوش مصنوعی فعالیت می‌کند، خریداری کرد.

با شانزدهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما همراهان گیمفا می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با کیفیت‌های HD و FHD نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت FHD

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید