شایعه: ممکن است از نسخه‌های نسل هشتمی Battlefield 6 صرف نظر شود

۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
Battlefield

در طول چند ماه اخیر، شایعات و اطلاعات گسترده‌ای از نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Battlefield منتشر شده است. اغلب این شایعات اشاره می‌کردند که بازی مذکور به صورت یک عنوان بین نسلی عرضه می‌شود و یک تیم جداگانه از استودیوی دایس (DICE) بر روی نسخه‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان کار می‌کند. اما طبق شایعه‌ی جدید منتشر شده، احتمال دارد نسخه‌ی نسل هشتمی این بازی لغو گردد.

تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع داخلی مشهور سری Call of Duty و Battlefield، اخیراً در توییتی اعلام کرد که هیچ‌گونه اطلاعاتی در مورد اینکه آیا بازی Battlefield 6 بر روی کنسول‌های نسل هشتم منتشر خواهد شد یا خیر، در دست ندارد. به گفته‌ی این منبع ممکن است از انتشار این بازی روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان  صرف نظر شود.

مدتی پیش نیز شایعه‌ای در خصوص عرضه‌ی Battlefield 6 از روز اول انتشار بر روی سرویس Xbox Game Pass منتشر گردید. به گفته‌ی تام هندرسون اگر چنین اتفاقی رخ دهد، ممکن است این بازی در نهایت در انحصار کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی قرار بگیرد.

مانند همیشه هیچ یک از این اطلاعات تایید شده نیستند و فعلاً به عنوان شایعه در نظر گرفته می‌شوند. نسخه‌ی جدید بازی Battlefield قرار است در بهار امسال معرفی و در پاییز سال جاری منتشر گردد.

18
4
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید