تصاویر جدیدی از بازی Witchfire منتشر شد

۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰

تیم سازنده‌ی بازی Witchfire که این روزها در حال معرفی هر چه بهتر این عنوان است، امروز هم دست به کار شد و تصاویر زیبایی از آن را عرضه کرد.

Witchfire از سری عناوین جذاب در سبک تیراندازی است که در سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی شد و با انتشار چند تریلر، عده‌ی بی‌شماری از بازی‌بازان را به خود جذب کرد. حال افراد زیادی منتظر هستند تا ببینند این عنوان دقیقا در چه زمانی منتشر خواهد شد. امروز سه تصویر جدید از این بازی در دسترس قرار گرفت که گرافیک خوب و ساختمان‌های آن را نشان می‌دهد. گفتنی است که استودیوی استروناتس (Astronauts) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارد.

تیم سازنده‌ی بازی Witchfire پس از گذشت ۴ سال همچنان به معرفی این اثر ادامه می‌دهد. این بازی را باید ترکیبی از دو عنوان Destiny و Dark Souls دانست که به نقل از سازندگان، از داستان خوبی هم برخوردار است. دشمنان متنوع و زیادی در این عنوان وجود دارد که شما باید با انواع سلاح‌های گرم با آن‌ها مبارزه کنید. همچنین باس‌های فراوانی در جریان بازی در مقابل شما قرار می‌گیرند تا این اثر را جذاب‌تر کرده باشند.

متاسفانه هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی Witchfire مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این قضیه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تصاویر ذکر شده را مشاهده و دریافت کنید.

23
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید