تاریخ انتشار بازی F1 2021 مشخص شد

۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۴

استودیوی کدمسترز اعلام کرد که بازی F1 2021 در تاریخ ۲۵ تیر ۱۴۰۰ (۱۶ جولای) منتشر خواهد شد. همچنین، در این نسخه از بازی بخش Career دستخوش تغییر شده و حالت جدید داستانی ۲ نفره به آن افزوده شده است.

همان‌طور که اشاره شد، بازی F1 2021 همانند نسخه‌های اخیر خود، بازی‌بازان را در بخش Career از مسابقات F2 به F1 راهی می‌کند و آن‌ها قادر هستند تا چه در پیست و چه خارج از آن به عنوان کاراکتر خود به تجربه‌ی بازی بپردازند. همچنین، Devon Butler نیز از نسخه‌ی ۲۰۱۹ این مجموعه به نسخه‌ی ۲۰۲۱ آن منتقل شده و قرار است تا باری دیگر با او تعامل داشته باشید. در نهایت اما یک حالت ۲ نفره به بخش داستانی بازی افزوده شده و بازی‌بازان قادر خواهند بود تا به صورت Co-op این بخش از بازی را پیش ببرند.

به هر ترتیب، با شروع فصل جدید مسابقات پرطرفدار و پر هیجان F1، بازی‌بازان نیز می‌توانند تا در قالب این فصل جدید به تجربه‌ی مجازی این مسابقات بپردازند. در واقع، مجموعه بازی‌های ورزشی از جمله F1 بیش از یک بازی به عنوان شبیه‌ساز منتشر می‌شوند و طرفداران بی‌شماری نیز در سراسر جهان دارند. همچنین، با توجه به اختلاف کیفیت بصری شدید بین نسخه‌های کنسولی F1 2020 و پلتفرم رایانه‌های شخصی، می‌توان امیدوار بود که بازی F1 2021 بتواند در کنسول‌های نسل نهمی عملکردی به مراتب بهتر از نسخه‌ی کنسول‌های هشتمی داشته باشد و در واقع این اولین بازی از مجموعه‌ی F1 است که به‌روزرسان نسل نهمی دریافت می‌کند.

بدین ترتیب، بازی F1 2021 در تاریخ ۲۵ تیر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، به‌روزرسان نسل نهمی این بازی به صورت رایگان در اختیار دارندگان نسخه‌ی کنسول‌های نسل هشتمی آن قرار خواهد گرفت.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید