سازندگان Hitman به دنبال توسعه‌ی یک عنوان چند نفره هستند

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳

به تازگی گزارشی از فعالیت‌های استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive)، سازنده‌ی سری Hitman منتشر شد که نشان می‌دهد این مجموعه در حال حاضر، مشغول استخدام افراد بیشتر برای پروژه‌ی بعدی خود است.

به نظر می‌رسد بازی بعدی آی‌او اینتراکتیو، عنوانی چند نفره و آنلاین باشد که قرار است به صورت فراگیر از استعدادها و تخصص اعضای این استودیو در روند توسعه‌ی پروژه استفاده شود و سطح کاملا جدیدی از تعامل با بازی‌بازان را به همراه داشته باشد.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو طی چندین سال اخیر با توسعه‌ی نسخه‌های مختلف از سری Hitman توانسته است استعداد خود را به بازی‌بازان ثابت کند. آخرین نسخه‌ی سری مخفی‌کاری Hitman، با رضایت بازی‌بازان و نظر بسیار مثبت منتقدین همراه بود که به خوبی نشان می‌داد استودیوی سازنده‌ی آن از توانایی‌های منحصر به فردی برخوردار است.

همان‌طور که می‌دانید، اخیراً اعلام شد که استودیوی آی‌او اینتراکتیو پس از بازی Hitman 3 قرار است روند توسعه‌ی نسخه‌ای جدید از سری جیمز باند که تحت عنوان رمزی Project 007 شناخته می‌شود را آغاز نماید. حال گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که این مجموعه در حال استخدام توسعه‌دهندگان جدیدی است تا بر روی یک بازی دیگر نیز کار کند.

مطابق این گزارش، استودیوی آی‌او اینتراکتیو اخیرا فهرستی از مشاغل مورد نیاز خود برای تهیه‌ی یک بازی چند نفره را منتشر نموده و در ادامه از این بازی به عنوان پروژه‌ای که تسلط همه‌جانبه‌ای بر سبک آن دارد، یاد کرده است:

ما قصد داریم یک بازی جدید به همراه مفهومی کاملا منحصر به فرد را تهیه کنیم. این پروژه قرار است تسلط همه‌جانبه‌ی ما را که همه‌ی طرفداران با آن آشنا هستند و به آن عادت کرده‌اند، نشان دهد و سطح جدیدی از تعامل ما با بازی‌بازان را رقم زند.

برای رسیدن به این هدف، استودیوی آی‌او اینتراکتیو به دنبال یک برنامه‌نویس شبکه برای بازی‌های چند نفره است. در واقع این شخص باید قادر باشد موتور بومی Glacier این استودیو را برای استفاده از قابلیت‌های مختلف آن در بخش چند نفره، ارتقا دهد. در حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه از سوی استودیوی مذکور منتشر نشده است.

6
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید