به اولین قسمت گپ تایم گیمفا بپیوندید؛ امروز راس ساعت ۲۰:۳۰

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
اولین قسمت گپ تایم گیمفا

درود و عرض ادب خدمت کاربران و دنبال‌کنندگان همیشگی وب‌سایت گیمفا. کنترلرهایتان سالم و موس‌هایتان پرفروغ! گیمفا همیشه در نظر داشته که بهترین مقالات، سریع‌ترین اطلاع‌رسانی و جذاب‌ترین ویدیوها را در اختیار علاقه‌مندان صنعت بازی‌های ویدیویی داخل کشور قرار دهد. با این حال بازی کردن همیشه با بحث و گفت‌وگو همراه است و نمی‌توان چنین موضوعی را نادیده گرفت؛ حال ما چگونه شما را حتی بیش‌تر از قبل همراهی خواهیم کرد؟ گپ تایم!

تیم گیمفا وظیفه خود می‌داند که بازی کردن را تا حد ممکن لذت‌بخش کرده، بحث‌های پیرامون آن را به گوش کاربران برساند و به نزدیکی یک دوست همیشگی شما را همراهی کند. چنین امری بدون همراهی کاربران امکان‌پذیر نیست و تیم گیمفا در نظر دارد که در رویداد «گپ تایم» علاوه بر نویسندگان، از کاربران هم دعوت به حضور نماید.

گپ تایم یک نشست صوتی زنده است که با حضور چند نویسنده از تیم گیمفا آغاز می‌گردد و به تدریج کاربران علاقه‌مند هم می‌توانند در آن شرکت و اظهار نظر کنند. این رویداد به صورت هفتگی و درون «کانال تلگرام گیمفا» برگزار می‌گردد. موضوع گپ تایم با توجه به سوژه‌های داغ  و از همه مهم‌تر، نظر شما تعیین می‌شود. بنابراین خساست به خرج نداده و تا جایی که می‌توانید با نظرهایتان ما را راهنمایی کنید!

موضوع این هفته گپ تایم حول نسل نهم و اتفاقات آن است. سونی و مایکروسافت چندی پیش بدون در نظر گرفتن شرایط سختی که همه‌گیری بیماری کرونا بر تمام صنایع و اقشار حکمفرما کرده، کنسول‌های نسل نهم خود را روانه بازار کردند. با این حال، آیا پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و اس لاین‌آپ قدرتمندی داشتند؟ عرضه آن‌ها چطور بود؟ سرانجام آیا مایکروسافت عملکرد بهتری داشت یا سونی قوی رقابت را ربود؟ برای شرکت در بحث و تبادل نظر در این زمینه، از لینک زیر به کانال تلگرام گیمفا بپیوندید و امروز (پنج‌شنبه ۲۶ فروردین) راس ساعت ۲۰:۳۰ ما را در قسمت اول این رویداد صوتی زنده همراهی کنید.

موضوع: بررسی آغاز نسل نهم بازی‌های ویدیویی و مقایسه آن با نسل هشتم و هفتم

تلگرام گیمفا

15
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید