گلیچی در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War باعث پرواز کردن بازیکنان شده است

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸

امروز گلیچ عجیبی در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War توسط چند بازی‌باز کشف و در فضای مجازی پخش شد. حال باید صبر کرد و دید که تیم سازنده چه واکنشی نسبت به این مشکل خواهد داشت.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از فرنچایز Call of Duty: Black Ops Cold War در دسترس قرار گرفته است که هر کدام جذابیت‌های خاص خود را دارد. یکی از نسخه‌های تازه‌ی این سری با نام Call of Duty: Black Ops Cold War اواخر سال گذشته عرضه شد و به محبوبیت زیادی هم دست یافت. حالت‌های گوناگونی در منوی این اثر به چشم می‌خورد و یکی از دلایل استقبال خوب افراد را باید همین قضیه به حساب آورد. علاوه‌بر آن، تیم سازنده هر چند وقت یک بار سعی دارد تا رویدادهای جالبی را در این بازی برگزار کند. گفتنی است که دو استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

با وجود تمام جذابیت‌های بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، مشکلات عجیبی هم در آن مشاهده می‌شود که گاهی اوقات برخی از بازی‌بازان را کلافه می‌کند. به همین دلیل است که تیم سازنده به‌روزرسانی‌هایی را در جهت رفع این ایرادات در دسترس قرار می‌دهد و تا حد زیادی هم در این خصوص بوده است. با این حال، این تیم نباید از برنامه‌های خود دست بکشد. امروز هم گلیچ دیگری در این اثر یافت شد که بعضی از بازی‌بازان به وسیله‌ی آن می‌توانستند پرواز کنند. در واقع این گلیچ، بازی‌بازان را در شرایط نابرابری برای مبارزات قرار می‌داد و به همین خاطر، عده‌ی زیادی برای رفع آن درخواست دادند.

مشکل فوق ابتدا توسط فردی ملقب به Ohhzio به چشم خورد و به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد. سپس چند هوادار دیگر این ایراد را مشاهده کردند. انتظار می‌رود که استودیوی سازنده به سرعت نسبت به برطرف کردن این نقش اقدام نماید. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد.

4
4

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید