انتشار بسته الحاقی Wrath of the Druids بازی Assassin’s Creed Valhalla با تاخیر مواجه شد

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی اعلام کرده است که بسته الحاقی مورد انتظار Wrath of the Druids با دو هفته تاخیر برای بازی Assassin’s Creed Valhalla عرضه خواهد شد. طبق توییت منتشر شده توسط حساب رسمی Assassin’s Creed، توسعه‌دهندگان برای بهبود و پولیش کردن تجربه‌ی این بسته به کمی زمان بیشتری نیاز دارند. بسته الحاقی Wrath of the Druids حالا در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۱۳ مه ۲۰۲۱) برای بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر خواهد شد.

اگرچه خبر تاخیر بسته الحاقی Wrath of the Druids برخی از طرفداران نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed را ناراحت می‌کند، اما این بدین معنی است که توسعه‌دهندگان زمان بیشتری را برای کار بر روی محتویات بازی به دست خواهند آورد. همچنین حساب توییتر سری اعلام کرده است که اعضای استودیو قصد دارند تا با انتشار یک مقاله‌ی جدید، طرفداران را با فرایند توسعه‌ی بازی بیشتر آشنا کنند.

با این حال، واضح است که اکثر بازی‌بازان تاکنون زمان زیادی را در دنیای Valhalla گذرانده‌اند و حالا به شدت منتظر انتشار محتویاتی مانند ماموریت، سلاح و زره‌ جدید هستند. طبق اطلاعات منتشر شده، بسته الحاقی Wrath of the Druids دارای عناصری از افسانه‌های ایرلندی است و داستان آن در شهر Dublin روایت می‌شود؛ ۴۰ سال پس از تهاجمات وایکینگ‌ها. حال باید دید که آیا این بسته می‌تواند عطش طرفداران Assassin’s Creed Valhalla را برطرف کند یا خیر.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌های استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید