Apex Legends حالا بیش از ۱۰۰ میلیون بازی‌باز دارد

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳

طبق بیانیه‌ی اخیر الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، بازی Apex Legends حالا بیش از ۱۰۰ میلیون بازی‌باز در سراسر جهان دارد. لازم به ذکر است که این عنوان بتل رویال موفق شد تا تنها پس از گذشت دو سال از زمان عرضه‌ی خود به این دستاورد بزرگ برسد.

علی رغم شلوغ‌تر شدن بازار عناوین بتل رویال رایگان، موفقیت بزرگ Apex Legends نشان می‌دهد که این سبک طرفداران بسیار زیادی دارد. در ماه آگست سال قبل،  Call of Duty: Warzone به بیش از ۷۵ میلیون بازی‌باز دست پیدا کرد. در نظر داشته باشید که بازی محبوب اکتیویژن (Activision) برای رسیدن به این دستاورد به کم‌تر از پنج ماه زمان نیاز داشت. همچنین اپیک گیمز (Epic Games) نیز در ماه مه اعلام کرد که Fortnite دارای ۳۵۰ میلیون بازی‌بازان است؛ رقمی که عملکرد شگفت انگیز این بازی و فاصله‌ی آن با دیگر رقبا را به خوبی نشان می‌دهد.

از زمان انتشار Apex Legends بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، استودیوی ریسپاون به پشتیبانی و انتشار محتویات جدید ادامه داده و حتی حالا این عنوان را برای نینتندو سوییچ نیز عرضه کرده است. این عنوان محبوب که حالا در فصل هشتم خود قرار دارد، دارای ۱۶ شخصیت قابل بازی و سه نقشه‌ی متفاوت است.

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید