تریلر جدید Returnal به معرفی دشمنان آن می‌پردازد

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷

به تازگی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی (Sony Interactive Entertainment) و استودیوی هوس‌مارک (Housemarque) که به ترتیب انتشار و توسعه‌ی بازی علمی-تخیلی Returnal را بر عهده دارند، تریلر جدیدی را با محوریت معرفی برخی از دشمنان شخصیت اصلی عرضه کردند.

با توجه به نمایش‌هایی که تاکنون از بازی Returnal منتشر شده است، بازی‌بازان تا حدودی با دنیای عجیب این اثر و دشمنان تخیلی آن آشنایی دارند. به گفته‌ی استودیوی سازنده، گیم‌پلی این عنوان بر پایه‌ی تغییرات دینامیک دنیای عجیب آن پیاده‌سازی شده و بازی‌بازان باید با انواع اسلحه‌هایی که در اختیار دارند، آمادگی مواجهه با انواع تهدیدات را داشته باشند.

حال با توجه به تریلر جدید بازی Returnal، بازی‌بازان می‌توانند بهتر دشمنان خود را بشناسند. اولین گروه دشمنان، Mycomorph نام دارند و در واقع موجودات بزرگ و به شکل قارچ بوده که می‌توانند هاگ‌های خود را به سمت بازی‌بازان پرتاب کرده و سرعت حرکت آن‌ها را کاهش دهند. گروه بعدی تحت عنوان Titanops شناخته می‌شوند که قادر خواهند بود با جهیدن و پرش‌های متوالی خود را به نزدیکی هدف رسانده و با اندام‌های تیغه‌ای صدمات شدیدی را به آن وارد کنند.

گروه بعدی از دشمنان در بازی Returnal، موجوداتی سرسخت به نام Automaton خواهند بود. این دشمنان علاوه بر شلیک تیر به صورت متوالی و سریع، می‌توانند از پنجه‌های بلند خود برای وارد کردن ضربات شلاقی به هدف و یا گرفتن آن استفاده نمایند. در نهایت آخرین دسته‌ی معرفی شده در تریلر، Gorgolith نام دارد که در واقع موجوداتی شکارچی هستند و زیر شن و ماسه در کمین هدف منتظر می‌مانند. این گروه از دشمنان قادر هستند از دم یا زبان خود برای آسیب ‌رساندن به بازی‌بازان استفاده کنند. در نهایت دو گروه دیگر از دشمنان به نام‌های Ixion و Infected Scout نیز در بازی Returnal حضور دارند که هنوز اطلاعاتی در مورد آن‌ها منتشر نشده است.

عنوان Returnal قرار است در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه شود. در پایان شما می‌توانید جدیدترین تریلر این بازی را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

14
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید