بازی The Forgotten City در تابستان امسال منتشر خواهد شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۶

براساس اعلام استودیوهای Dear Villagers و Modern Storyteller، بازی The Forgotten City در تابستان امسال عرضه خواهد شد. این بازی قرار است بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

بازی The Forgotten City براساس یکی از مادهای مشهور بازی The Elder Scrolls 5: Skyrim به همین نام ساخته شده است. این ماد به تنهایی بیش از ۲ میلیون بار توسط کاربران دانلود شد. این بازی یک عنوان ماجراجویی داستان‌محور است که در دوران امپراطوری روم باستان روایت می‌شود. در این دوران، یک شهر مخفی در زیر زمین قرار داشته که در آن ۲۶ روح گمشده وجود دارند. در این آرمان شهر پر خطر، اگر یک نفر قانون طلایی مرموز را بشکند، همه‌ی مردم شهر می‌میرند. شما به عنوان یک مسافر به دو هزار سال قبل و به دوران امپراطوری روم بازمی‌گردید و باید در این دنیا به جستجو و کاوش بپردازید. شما با کشف هر راز، چرخه و مسیر روز را تغییر می‌دهید. تنها با استفاده‌ی هوشمندانه از حلقه‌ی زمان و انتخاب‌های دشوار اخلاقی می‌توان به حل این راز حماسی امیدوار بود. در اینجا، تصمیمات شما بسیار مهم است و به طور کلی سرنوشت شهر در دستان شما قرار دارد.

The Forgotten City یک تجربه‌ی تاریک و غیرخطی را روایت می‌کند. بازی‌بازان باید از مظنونان بازجویی کرده، در شهر تحقیق کنند و چالش‌های مختلف را حل و فصل نمایند. این بازی شامل چند پایان مختلف است و امکان انتخاب جنسیت و نژاد نیز وجود دارد. برای توسعه‌ی این بازی از موتور Unreal Engine 4  استفاده شده است. در پایان می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

8
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید