ماد جدیدی برای بازی Far Cry 2 منتشر شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Far Cry 2 در دسترس قرار گرفت که گرافیک آن را تا حد قابل توجهی بهبود می‌بخشد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، چند تصویر هم از این ماد عرضه شده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های گوناگونی از سری Far Cry در دسترس قرار گرفته است و اکثر آن‌ها هم به محبوبیت رسیده‌اند. یکی از ماندگارترین نسخه‌های این فرنچایز Far Cry 2 نام دارد در ژانر تیراندازی به صورت اول شخص و در سال ۲۰۰۸ میلادی عرضه شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. علاوه بر پشتیبانی تیم سازنده، هر چند وقت یک بار مادهایی هم برای این بازی در دسترس قرار می‌گرفت تا بازی‌بازان از آن لذت بیشتری ببرند. جالب است که هنوز هم مادهای متنوعی برای این اثر عرضه می‌شود.

امروز هم یکی دیگر از مادسازان به نام PuppyUnicorn اققدام به انتشار یک ماد برای بازی Far Cry 2 کرد که کیفیت و گرافیک آن را به مقدار زیادی بالا می‌برد. ضمنا بسیاری از باگ‌های موجود در گیم‌پلی این اثر برطرف شده است که این هم از دیگر نکات جذاب این ماد به حساب می‌آید. به نقل از سازنده‌ی ماد، در آینده به‌روزرسانی‌هایی برای این ماد در دسترس قرار خواهد گرفت و عملکرد آن بهتر از قبل خواهد شد. بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود. دریافت آن نیز هم‌اکنون از تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع امکان‌پذیر است.

بازی Far Cry 2 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار دارد. در پایان می‌توانید تصاویری از ماد ذکر شده را تماشا کنید.

16
3

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید