یک بسته الحاقی بزرگ برای بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade منتشر خواهد شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹

استودیوی سازنده‌ی بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade امروز اعلام کرد که پس از انتشار این عنوان، یک بسته الحاقی بزرگ و پرمحتوا نیز برای آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

از زمانی که پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار گرفت، بازی‌بازان زیادی در انتظار عرضه‌ی یک نسخه‌ از فرنچایز Final Fantasy بر روی این کنسول بودند. خوشبختانه استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ای از آن تحت عنوان Final Fantasy 7 Remake Intergrade به زودی به صورت انحصاری به دست دارندگان این کنسول خواهد رسید. حال امروز تیم سازنده اعلام کرد که به زودی پشتیبانی خود خود را از این اثر آغاز می‌کند. در همین راستا، نخستین بسته الحاقی برای آن با نام Yuffie از تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ (۱۰ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

از ویژگی‌های بسته الحاقی فوق می‌توان به ایجاد تغییراتی در بخش داستانی و اضافه شدن شخصیتی به نام Yuffie Kisaragi اشاره داشت. این کاراکتر قبلا در دو نسخه‌ی Final Fantasy حضور داشته است و اگر از طرفداران این سری باشید، ممکن است وی را بشناسید. بازی‌بازان از تاریخ ذکر شده قادر خواهند بود تا این کاراکتر را برگزیده و به همراه او از بخش داستانی لذت ببرند. حال باید منتظر بود و دید که سایر به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی برای این اثر چه خواهد بود.

بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade هم قرار است در همان تاریخ گفته در دسترس قرار گیرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

8
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید