تریلر رسمی مقایسه‌ی Mass Effect: Legendary Edition منتشر شد؛ بهبود بیش از ۳۰/۰۰۰ بافت

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۵
سه‌گانه‌ی Mass Effect Legendary Edition

استودیوی بایوور (BioWare) به تازگی یک تریلر جدید از Mass Effect: Legendary Edition منتشر کرده است که بهبود‌های گرافیکی اعمال شده بر روی هر سه نسخه را نشان می‌دهد. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان در یک پست جدید نیز در مورد موضوعاتی مانند بهبود بیش از ۳۰/۰۰۰ بافت و ارتقای موتور آنریل انجین ۳ (Unreal Engine 3) صحبت کرده‌اند.

اگرچه Mass Effect: Legendary Edition از تکنیک رندرینگ PBR یا همان Physically Based Rendering استفاده نمی‌کند، اما توسعه‌دهندگان اعلام کرده‌اند که مواد مختلف مانند فلز، پارچه و غیره «به صورت قانع کننده‌تری» به نور واکنش نشان می‌دهند. همچنین اقدامات قابل توجهی برای بهبود شیدر‌های (Shader) پوست، مو و چشم انجام شده است‌ و افکت‌های ذرات محیطی جدیدی به هر سه بازی افزوده‌ شده‌اند.

از طرف دیگر، تمام صحنه‌های سینمایی از پیش رندر شده حالا در رزلوشن ۴K رندر شده‌اند و برای آن‌هایی که توسعه‌دهندگان نتوانستند به صورت دستی بهبود دهند، از یک برنامه‌ی هوش مصنوعی آپسکیل کننده (Upscale) استفاده شده است. تعداد زیادی از صحنه‌های سینمایی و مکالمات دارای «صدها» باگ بوده‌اند که حالا رفع شده‌اند. با این حال، بایوور تصمیم گرفته است تا برخی از باگ‌ها مانند باگ «What’d you just say» را در بازی نگه دارد.

در بخش دیگری از پست منتشر شده، توسعه دهندگان در مورد ارتقای کیفیت سایه‌ها، پیاده سازی Screen Space Ambient Occlusion ،Anti-aliasing ،Bokeh Depth of Field و اضافه کردن برخی از ویژگی‌های نسخه‌ی سوم مانند Dynamic Volumetrics به بازی‌های دیگر صحبت کرده‌اند.

بازی Mass Effect: Legendary Edition در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۱۴ مه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

20
4

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید