تماشا کنید: سیر تکامل موتور بازی‌سازی آنریل انجین

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
آنریل انجین

احتمالاً همه کاربران دنیای بازی‌های ویدیویی با موتور بازی‌سازی آنریل انجین آشنا هستند. این موتور بازی‌سازی که نزدیک به دو دهه پیش توسط اپیک گیمز توسعه یافت، تاکنون همچنین مورد استفاده قرار می‌گیرد و بازی‌های بسیاری به واسطه آن ساخته و روانه بازار می‌شوند. شاید بتوان گفت مجموعه Gears of War بود که اولین بار ویژگی‌های این موتور قدرتمند را برای همه آشکار کرد.

با این حال اکنون طیف عناوینی که به وسیله این موتور توسعه یافته‌اند، بسیار گسترده‌اند. اگر از طرفداران بازی‌های آنلاین باشید، می‌دانید که علاوه بر آثار اپیک گیمز، بازی‌های دیگری نظیر PUBG نیز توسط این موتور توسعه یافته‌اند. توسعه عناوین پرجزئیاتی مانند Final Fantasy VII Remake نیز حاکی از قدرت بی‌نظیر این محصول دنیای سرگرمی است. شما می‌توانید اطلاعات کامل در رابطه با بازی‌های ساخته شده با این موتور را از طریق این لینک دنبال کنید.

حال شما می‌توانید در ویدیو زیر،‌ تاریخچه و به عبارت دیگر، سیر تکامل این موتور بازی‌سازی از ابتدا تاکنون را با زیرنویس فارسی گیمفا مشاهده کنید. اگر هنوز متوجه تفاوت‌های موجود در نسخه‌های مختلف این موتور نشده‌اید و قادر به تمایز قابلیت‌های اصلی آن با سایر رقبا نیستید، اکنون بهترین زمان برای تجدید افکارتان است؛ پیش‌تر تاریخچه این موتور بازی‌سازی را مطالعه کرده‌اید؟ باز هم مشکلی نیست. ویدیو زیر حاوی نکاتی است که شاید تاکنون به آن‌ها توجهی نداشته‌اید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

24
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید