شخصیت الوی به بازی Fortnite اضافه خواهد شد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۷

اپیک گیمز (Epic Games)، توسعه دهنده‌ی بازی Fortnite، ساعاتی قبل به صورت رسمی خبر پیوستن شخصیت الوی (Aloy) از بازی Horizon Zero Dawn به این بازی را اعلام کرد. پوسته‌ی این شخصیت به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

با اعلام اپیک گیمز، الوی به عنوان آخرین عضو از سری Gaming Legends به بازی Fortnite خواهد پیوست. همزمان با این اتفاق، یک تورنومنت و یک حالت موقت هم در بازی آغاز خواهد شد. در ادامه جزئیاتی بیشتری را از آیتم‌هایی که الوی همراه خود وارد فروشگاه Fortnite می‌کند، Aloy Cup و همچنین حالت موقت مذکور برای شما قرار داده‌ایم.

الوی با یادگاری‌هایی از ماجراجویی‌های Horizon Zero Dawn، وارد نبرد می‌شود. در کنار پوسته‌ی شخصیت الوی، همه‌ی آیتم‌هایی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید هم از تاریخ ۲۶ فروردین ماه قابل تهیه از فروشگاه Fortnite خواهند بود.

هرچند نمی‌توانید در جزیره‌ی Fortnite از Blazeها برای ساخت تیرهای آتشین استفاده کنید، اما می‌توانید آن‌ها را به عنوان آیتم‌های تزئینی به نمایش بگذارید. همچنین می‌توانید سوار بر Glinthawk Glider وارد زمین مبارزه شده و با استفاده از نیزه‌ی Spear Pickaxe الوی، همه چیز را متلاشی کنید. با استفاده از Heart-rizon Emote، تمرکزتان را افزایش داده و با کمک زره Shield-Weaver، سلاح‌ها و خودروهایتان را زیباتر جلوه دهید.

همه‌ی آیتم‌های موجود در باندل Horizon Zero Dawn برای تمام کاربران در دسترس خواهند بود، اما این باندل یک پوستر صفحه‌ی لودینگ (Loading Screen) با نام Aloy the Skywatcher را هم به عنوان جایزه شامل می‌شود. علاوه‌بر این، بازی‌بازانی که پوسته‌ی الوی را تهیه کرده و Fortnite را روی کنسول پلی‌استیشن ۵ بازی می‌کنند، پوسته‌ی دیگری را هم با نام Ice Hunter Aloy دریافت خواهند کرد که با الهام از لباس‌های قبیله‌ی Banuk در بازی Horizon Zero Dawn طراحی شده است.

با آغاز فصل دوره‌ی آغازین (Primal Season)، ارزش کمان -که از سلاح‌های اصلی الوی به حساب می‌آید- در جزیره بیش از هر زمان دیگری شده است. در تورنومنت Aloy Cup که بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس خواهد بود، مهارتتان در تیراندازی با کمان را ثابت کنید. این تورنومنت مخصوص تیم‌های دو نفره، فردا ۲۵ فروردین ماه (۱۴ آوریل) برگزار خواهد شد و در هر منطقه (Region)، تیم‌هایی که بهترین عملکرد را داشته باشند، باندل Horizon Zero Dawn را پیش از این که وارد فروشگاه بازی شود دریافت خواهند کرد.

برای پیروزی در تورنومنت Aloy Cup، شما و هم‌تیمیتان باید آخرین تیمی باشید که سالم باقی می‌ماند، اما نکته‌ی متفاوت این تورنومنت این است که برای هر حریفی که با استفاده از کمان نابود کنید، امتیاز اضافه دریافت خواهید کرد. بازی‌بازان در فرصت سه ساعته‌ای که به منطقه‌ی آن‌ها داده می‌شود، می‌توانند در ده رقابت شرکت کنند. ساعت دقیق شروع این تورنومنت در منطقه‌ی شما، از طریق پنجره‌ی Compete در داخل بازی قابل مشاهده است.

زمانی که فصل فعلی Fortnine آغاز شد، شخصیت لارا کرافت (Lara Croft) از سری Tomb Raider هم از شخصیت‌هایی بود که وارد مبارزه شد. از تاریخ ۲۷ فروردین ماه (۱۶ آوریل)، لارا و الوی، دو تن از اعضای Gaming Legends، برای حالت موقت Team Up! Aloy & Lara، با یکدیگر متحد خواهند شد.

بازی‌بازان در تیم‌های دو نفره قرار گرفته و هرکدام از اعضای این تیم‌ها، به صورت خودکار پوسته‌ی یکی از دو شخصیت لارا و الوی را دریافت خواهد کرد. این تیم‌های دو نفره، تنها کمان الوی و دو اسلحه‌ی کمری لارا را در اختیار خواهند داشت؛ حال با احتیاط در طبیعت وحشی گام بردارید و با به‌کارگیری مهارت‌هایتان در ساخت اسلحه، اسلحه‌های خود را ارتقا دهید.

این حالت موقت، از ساعت ۰۵:۳۰ جمعه ۲۷ فروردین ماه تا روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه (۱۸ آوریل) ساعت ۰۵:۳۰ در دسترس خواهد بود.

20
10
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید