شایعه: اطلاعاتی از درجه‌ی سختی Resident Evil Village لو رفت

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸

طبق جدیدترین شایعه‌ی منتشر شده، به نظر می‌رسد بازی Resident Evil Village احتمالا یک درجه‌ی سختی بسیار دشوار داشته باشد که از طراحی چالش برانگیزی برخوردار بوده و بازی‌بازان باید با پشت سر گذاشتن برخی موارد آن را باز کنند.

همان‌طور که می‌دانید، معمولای سری بازی‌های Resident Evil دارای بخش داستانی به نسبت کوتاهی هستند و شرکت کپ‌کام (Capcom) برای افزایش ارزش تجربه‌ی مجدد این عناوین، به ارائه‌ی محتویات مخفی یا قابل باز شدن اقدام می‌کند. یکی از سنتی‌ترین روش‌های ارزش‌بخشی به تجربه‌ی مجدد یک بازی، اضافه کردن حالت سختی جدید به همراه چالش‌های منحصر به فرد است که نمونه‌ی آن را در حالت Ethan Must Die بازی Resident Evil 7 شاهد بودیم. حال برخی شایعات جدید به یک درجه‌ی سختی بسیار دشوار برای بازی Resident Evil Village اشاره دارند که زیاد دور از انتظار نیست.

این اطلاعات از جانب کاربر AestheticGamer نشر داده شده‌اند که در گذشته به طور دقیق به بیان برخی اطلاعات در مورد سری Resident Evil پرداخته است. در هر صورت، به نظر می‌رسد که بازی Resident Evil Village یک درجه‌ی سختی قابل باز شدن خواهد داشت که ظاهراً از حالت Ethan Must Die در طراحی آن الهام گرفته شده و در حال حاضر Ethan Must Die 2.0 نام دارد. به گفته‌ی کاربر AestheticGamer، این حالت برخوردهای غافل‌گیرانه و تصادفی زیادی را با دشمنان به روند بازی اضافه خواهد کرد و در کنار آن محل آیتم‌های مختلف نیز تغییراتی خواهد داشت و حتی ممکن است برخی از آن‌ها برای ایجاد چالش بیشتر مخفی شوند. با فرض صحت اطلاعات کاربر AestheticGamer، بازی‌بازان می‌توانند انتظار لحظات بسیار دشواری را در نسخه‌ی هشتم سری Resident Evil داشته باشند.

اگر این حالت در بازی Resident Evil Village وجود داشته باشد، ممکن است شرکت کپ‌کام به صورت رسمی آن را معرفی نکند و منتظر بماند تا بازی‌بازان خود به کشف آن بپردازند. با این حال شرکت کپ‌کام در هفته‌ی جاری میزبان رویداد جدیدی برای سری Resident Evil خواهد بود که قرار است در تاریخ پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۱۵ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) برگزار شود. با این که جزئیات زیادی در مورد این رویداد جدید اعلام نشده اما شرکت کپ‌کام تایید نموده است که تمرکز اصلی بر بازی Resident Evil Village خواهد بود.

بازی ترسناک Resident Evil Village قرار است در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۷ مه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، یکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

29
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید