تغییراتی در شخصیت Loba در بازی Apex Legends اعمال خواهد شد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵

استودیوی ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که به زودی تغییرات قابل توجهی در شخصیت Loba اعمال خواهد شد.

Apex Legends از سری آثار مهیج در سبک‌های اکشن و تیراندازی است که ابتدا اوایل سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که به محبوبیت بالایی نزد بازی‌بازان دست پیدا کرد. در این بازی که تمام حالت‌های آن به صورت آنلاین است، شما باید کنترل کاراکتر دلخواه خود را به دست گرفته و به نبرد با سایر بازی‌بازان بروید. تجربه‌ی این اثر با دوستان نیز برای شما فراهم است که این قضیه را نباید نادیده گرفت. گفتنی است که دو شرکت ریسپاون اینترتیمنت  و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

ظاهرا تیم سازنده قصد دارد تا تغییراتی را در کاراکترهای بازی Apex Legends اعمال نماید. از همین رو، چندی پیش گفته شد که قدرت و مهارت‌های شخصیت Lifeline نیز تغییر خواهد کرد؛ چرا که بازی‌بازان نسبت به ضعیف بودن وی اعتراض داشتند. حال امروز با خبر شدیم که شخصیت Loba نیز به زودی به صورت متفاوتی برای هواداران قابل انتخاب خواهد بود. البته این تغییرات بیشتر به ظاهر این کاراکتر مربوط است و فعلا خبری از مهارت‌ها و فنون جدید برای وی در دسترس نیست.

تغییرات گفته شده قرار است در فصل ۹ بازی Apex Legends ایجاد شود. همان‌طور که اطلاع دارید، فصل ۸ این عنوان رو به اتمام است و به زودی فصل دیگری با محتویات تازه جایگزین آن خواهد شد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این بازی، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. بازی Apex Legends در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. همچنین شایعاتی در مورد عرضه‌ی نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند (اندروید و iOS) برای این اثر به گوش می‌رسد و باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید