بتای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Final Fantasy 14 در دسترس قرار گرفت

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸

استودیوی سازنده‌ی بازی Final Fantasy 14 همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بتای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این عنوان را در اختیار طرفداران و دارندگان این کنسول قرار داد. ضمنا جهت آشنایی بیشتر افراد، ویدئویی هم در این خصوص عرضه شده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های جذاب و مختلفی از فرنچایز Final Fantasy در دسترس قرار گرفته است و اکثر آن‌ها هم با واکنش بسیار خوب افراد همراه شده‌اند. Final Fantasy 14 نام یکی از نسخه‌های این سری است که در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و نمرات خوبی را هم از سوی منتقدان دریافت کرد. جالب است بدانید که تا کنون بیش از ۲۲ میلیون بازی‌باز نسبت به تجربه‌ی این اثر اقدام کرده‌اند که در نوع خود آمار جالبی به حساب می‌آید.

چندی پیش گفته شد که بازی Final Fantasy 14 به زودی در اختیار دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز قرار خواهد گرفت. این نسخه قرار است با کیفیت بیشتر منتشر شود و انتظار می‌رود که استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) در این زمینه به خوبی عمل نماید. همچنین زمان بارگذاری (Loading) این نسخه کوتاه‌تر از سایر نسخه‌ها خواهد بود که این هم از مزایای دیگر به حساب می‌آید. حال امروز بتای مربوط به این نسخه در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند آن را تجربه و آشنایی بیشتری از آن پیدا کنند. این بتا بخش‌های محدودی را به بازی‌بازان ارائه می‌کند.

متاسفانه هنوز از نسخه‌ی اصلی بازی Final Fantasy 14 خبری نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی تیم سازنده در روزها و ماه‌های پیش رو باشیم. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری از بتای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این عنوان عرضه شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید