ماد جدیدی برای بازی Valheim منتشر شد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Valheim در دسترس قرار گرفت که برخی از آیتم‌های عنوان Skyrim را به آن اضافه می‌کند. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این ماد منتشر شده است.

Valheim از سری آثار جذاب در ژانرهای اکشن و جهان‌باز است که تنها چند وقت از انتشار آن می‌گذرد. بدون شک باید گفت که این بازی تا این لحظه از محبوب‌ترین‌های ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. خوشبختانه این عنوان با استقبال بسیار خوبی از سوی بازی‌بازان مواجه شده است و بیش از ۴ میلیون طرفدار دارد. در همین راستا، برنامه‌های تیم سازنده آغاز شده است تا آن‌ها بتوانند با پشتیبانی خوب، عده‌ی بیشتری را به سمت اثر خود جذب کنند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، Valheim را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت آیرون گیت (Iron Gate) و پنیک باتن (Panic Button) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

نکته‌ی جالب در خصوص بازی Valheim این است که تا به حال مادهای زیادی برای آن در دسترس قرار گرفته است. این مادها به جذاب‌تر شدن بازی نیز کمک کرده است و بسیاری از بازی‌بازان از آن‌ها استقبال می‌کنند. حال امروز مادی به نام Skyheim از سوی فردی به اسم makzimus در دسترس قرار گرفت که به بازی Skyrim مربوط می‌شود. به وسیله‌ی این ماد، بازی‌بازان قادر هستند تا دشمنان و باس‌های خود را با استفاده از آیتم‌ها و مواد جادویی مختلف از بین ببرند. امکان ترکیب این آیتم‌ها نیز برای افراد فراهم است که نباید آن را نادیده گرفت. گفتنی است که این ماد هم‌اکنون از طریق تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع همچون Nexus قابل دریافت است.

بازی Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در خصوص نسخه‌ی اصلی این عنوان فعلا خبری منتشر نشده است و باید منتظر اطلاعات پیش رو از سوی تیم سازنده باشیم. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این ماد به دست افراد رسیده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید