بازی Microsoft Flight Simulator توسط PEGI برای ایکس‌باکس وان رده بندی سنی شد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۱

بازی فوق العاده‌ی Microsoft Flight Simulator عنوانی به شدت زیبا و از نظر فنی تحسین برانگیز بود که حتی رایانه‌های شخصی پیشرفته را نیز با مشکل مواجه کرد. همان‌طور که می‌دانید، این بازی امسال قرار است برای کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت عرضه شود، اما شاید جالب باشد بدانید که اخیراً PEGI، سازمان رده بندی سنی اروپا، Microsoft Flight Simulator را برای کنسول ایکس‌باکس وان لیست کرده است.

با توجه به کیفیت بسیار بالای Microsoft Flight Simulator، بسیاری از بازی‌بازان کنسول نسل قبلی مایکروسافت دیگر به انتشار این بازی بر روی کنسول‌های خانواده‌ی ایکس‌باکس وان امیدی نداشتند، اما حالا با تعیین رده بندی سنی این عنوان توسط PEGI، ممکن است بازی محبوب استودیوی اسوبو (Asobo Studio) واقعاً بر روی این کنسول نیز عرضه شود.

با این حال، از آن جایی که نسخه‌ی ایکس‌باکس وان Microsoft Flight Simulator به صورت رسمی تایید نشده، رده بندی سنی بازی توسط PEGI یک اتفاق غافلگیر کننده است. از طرف دیگر، مدتی پیش PEGI بازی Borderlands 3 را به صورت اشتباهی برای کنسول نینتندو سوییچ لیست کرده بود. پس احتمال دارد که این بار هم اشتباهی رخ داده باشد.

به هر حال، مایکروسافت هنوز به طور کامل احتمال انتشار نسخه‌ی ایکس‌باکس وان Microsoft Flight Simulator را رده نکرده و ممکن است پس از عرضه‌ی نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس شاهد آن باشیم.

بازی Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون بر روی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که این عنوان در تابستان امسال برای کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت منتشر خواهد شد.

14
1

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید