شایعه: ولو در تلاش برای آوردن سرویس Xbox Game Pass به استیم است

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۴

شایعات جدید منتشر شده حاکی از آن است که ظاهراً شرکت ولو (Valve) قصد دارد در آینده سرویس Xbox Game Pass را به فروشگاه استیم اضافه کند.

همان‌طور که می‌دانید، مایکروسافت برنامه‌های مختلفی را برای گسترش سرویس Xbox Game Pass در نظر دارد. این شرکت قصد دارد سرویس اشتراکی مذکور را به پلتفرم‌های دیگر مانند دستگاه‌های iOS اضافه کند. همچنین در طول چند وقت اخیر، شایعاتی در خصوص اضافه شدن سرویس شرکت یوبی‌سافت یعنی Ubisoft+ به ایکس‌باکس گیم پس منتشر شده است. اما این همه‌ی ماجرا نیست و طبق شایعه‌ی جدید منتشر شده، شرکت ولو نیز به اضافه کردن این سرویس به فروشگاه استیم علاقه دارد.

Tyler McVicker، یوتیوبر و منبع داخلی معتبر ولو، اخیراً در صحبت‌های خود توضیحات جالبی را ارائه داده است. طبق ادعای وی، ولو علاقه دارد تا با همکاری مایکروسافت سرویس اشتراکی Xbox Game Pass را به استیم بیاورد. با این حال، این منبع اطلاعات بیشتری را در خصوص همکاری احتمالی مایکروسافت و ولو به اشتراک نگذاشته است. ممکن است در جریان E3 امسال اطلاعات بیشتری در این خصوص ارائه شود. اما در حال حاضر، این خبر به عنوان شایعه تلقی می‌شود و باید منتظر اطلاعات رسمی در این مورد باشیم.

22
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید