شایعه: بازی جدید Silent Hill و چندین ریمیک از مجموعه‌ی Metal Gear Solid در حال توسعه هستند

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۶

شایعات، سهم عمده‌ای از اخبارهای امروز صنعت بازی‌های ویدیویی را تشکیل داده‌اند و بر اساس آخرینِ آن‌ها، چند بازی از مجموعه‌ی Metal Gear Solid توسط بلوپوینت در حال بازسازی است و احتمالاً وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی جدید Silent Hill نیز به یکی از استودیوهای زیر مجموعه‌ی پلی‌استیشن واگذار شده است.

در واقع، پس از انتشار شایعاتی پیرامون دو مجموعه‌ی پرطرفدار فوق و با توجه به گفته‌های یکی از اینسایدرهای ResetEra با نام KatharsisT، به‌نظر می‌رسد که با وجود واگذار شدن احتمالی امتیاز مجموعه‌های Metal Gear Solid و Silent Hill به شرکتی دیگر، همچنان استودیوی بلوپوینت در حال بازسازی چندین عنوان از مجموعه‌ی Metal Gear Solid است و گویا قرارداد امضا شده توسط بلوپوینت (Bluepoint) و کونامی (Konami) به وقایع و تصمیمات آینده بستگی ندارد و پروسه‌ی ساخت این نسخه‌های بازسازی شده نیز از مدت‌ها پیش آغاز شده است. از طرفی دیگر، اگر این شایعه‌ها را معتبر فرض کنیم، مجموعه‌ی Silent Hill نیز شرایط مشابهی دارد و همان‌طور که پیش‌تر شایعه شده بود، استودیوی بلوبر (Bloober) و یک استودیوی مطرح ژاپنی روند ساخت نسخه‌های جدید این بازی را از مدت‌ها پیش کلید زده‌اند اما هم‌اکنون ادامه‌ی روند ساخت بازی به استودیوی دیگری که از زیر مجموعه‌های پلی‌استیشن قلمداد می‌شود واگذار شده است؛ موضوعی که باعث خواهد شد تا ناشر بازی سونی باشد. به هر ترتیب، ساخت نسخه‌ی جدید بازی Silent Hill نیز بر حسب قرارداد پیشین بوده و این موضوع نیز به سرنوشت واگذاری آن به شرکت یا استودیویی دیگر در آینده بسنگی ندارد.

اما همان‌طور که اشاره شد، به‌نظر می‌رسد که یکی از دو استودیو و یا هردو استودیویی که موظف به توسعه‌ی بازی جدید Silent Hill بودند بنا به دلایلی از پروسه‌ی ساخت این بازی کنار رفته و یا کنار گذاتشته شده‌اند و استودیویی دیگر در حال ادامه‌ی توسعه‌ی آن است. متاسفانه با توجه به اهمیت بالای مطالب فوق، نمی‌توان تنها با نشر شایعات در مورد صحت آن‌ها اطمینان حاصل کرد و برای نتیجه‌گیری حتما باید منتظر اعلامیه‌های رسمی بود.

39
1
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید