به ‌زودی اخبار جدیدی از Test Drive Unlimited: Solar Crown و WRC 10 منتشر خواهد شد

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲

شرکت فرانسوی نیکان (Nacon) با انتشار یک پیام توییتری اعلام کرد که در ۱۰ روز آینده، اخبار جدیدی از بازی‌های Test Drive Unlimited: Solar Crown و WRC 10 منتشر خواهد شد.

بازی Test Drive Unlimited: Solar Crown در تابستان سال گذشته با انتشار یک تریلر به صورت رسمی معرفی شد. این نسخه بر اتومبیل‌های لوکس و همچنین کاوش در جزیره تمرکز خواهد داشت. این بازی توسط استودیوی Kylotonn، سازنده‌ی سری WRC در دست توسعه قرار دارد. عنوان WRC 9 سال گذشته منتشر شد و توانست نقدهای مثبتی را از سوی منتقدین دریافت نماید. انتظار می‌رود در ۱۰ روز آینده محتوای جدیدی برای این بازی معرفی شود.

همچنین قرار است اخبار جدیدی از بازی موتورسواری RiMS Racingمنتشر گردد. به نظر می رسد این بازی قصد دارد یک تجربه‌ی فوقالعاده واقعی و کنترل دقیق رانندگی با موتورسیکلت را ارائه دهد. این بازی توسط استودیوی ریس‌وارد (Raceward) توسعه می‌یابد. این بازی قرار است در تابستان امسال برای کنسول‎‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر شود. با این حال، هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار بازی Test Drive Unlimited: Solar Crown اعلام نشده است.

5
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید