بازی‌های Outriders و It Takes Two همچنان در صدر پرفروش‌ترین عناوین هفته‌ی استیم قرار دارند

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۹
استیم

فهرست پرفروش‌ترین عناوین هفته‌ی فروشگاه استیم اخیراً منتشر شد و عناوین Outriders و It Takes Two همچنان به روند صعودی خود در این زمینه ادامه ‌داده تا به عناوین برتر ماه آوریل ۲۰۲۱ تبدیل شوند.

بازی‌های پرفروش در بازه‌ی هفتگی فروشگاه استیم با محاسبه‌ی میزان درآمدهای آن‌ها در هفته‌ی منتهی به ۱۱ آوریل منتشر شد و عناوین خود در کنار سه بازی از استودیوهای ایکس‌باکس در کنار یکدیگر به بازی‌های برتر این هفته‌ی این فروشگاه تبدیل شدند. همچنین، بازی Valheim نیز نهایتاً برای اولین بار در سال جاری میلادی به پایین‌ترین رتبه‌ی خود در این فروشگاه سقوط کرد.

بر این اساس، بازی جدید اسکوئر اینکس (Square Enix) یعنی Outriders با وجود ایراداتی که در بخش سرورهای آن وجود داشت برای دومین هفته‌ی متوالی در صدر این فهرست قرار گرفت و این بازی هم‌اکنون حدود ۱۰۰۰۰۰ بازی‌باز همزمان را در این پلتفرم دارد. اما در نقطه‌ی مقابل، میزان بازدید از استریم‌های این بازی در سرویس‌های توییچ افت شدیدی داشته و به‌نظر نمی‌رسد که تعداد بازی‌بازان فعال این بازی بیش از این و تا حد زیادی رشد کند.

پس از عنوان Outriders، نوبت به بازی It Takes Two می‌رسد تا جایگاه خود را در رتبه‌ی دوم این فهرست تثبیت کند و با ثبت تعداد ۲۰۰۰۰ بازی‌باز همزمان به آمار خوب خود در این زمینه ادامه دهد. از طرفی دیگر، با توجه به تحسین منتقدان از این بازی، به‌نظر می‌رسد که همچنان شاهد حضور این عنوان در فهرست برترین‌های هفته‌ی فروشگاه استیم باشیم.

اما پس از این دو بازی نوبت به سه عنوان استودیوهای ایکس باکس می‌رسد که رتبه‌های سوم، چهارم و ششم این فهرست را از آن خود کنند. در واقع، بازی‌های Forza Horizon 4 در رتبه‌ی سوم، بازی Sea of Thieves در رتبه‌ی چهارم و بازی Halo: The Master Chief Collection در رتبه‌ی ششم این فهرست قرار دارند. همچنین، لازم به ذکر است که عنوان Horizon: Zero Dawn با توجه به اعمال تخفیف ۴۰% توانست تا به رتبه‌ی پنجم این فهرست دست پیدا کند. هم‌چنین در ادامه می‌توانید نگاهی به فهرست ده عنوان برتر هفته‌ی این فروشگاه از نظر فروش بیندازید.

بدین ترتیب، دیدن لیست پرفروش‌ترین عناوین هفته‌ی آینده جالب خواهد بود و علاوه‌بر تاثیر مستقیم تخفیف‌ها در جابه‌جایی‌های این فهرست، باید ببینیم که عناوین Outriders و It Takes Two می‌توانند به روند خوب خود ادامه دهند یا خیر.

10
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید