بخش کراس‌پلی Outriders هم‌اکنون کاملاً قابل بازی است

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷

استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) سرانجام اولین به‌روزرسان بزرگ عنوان Outriders را منتشر کرد. در این به‌روزرسان، مشکلات حالت کراس‌پلی برطرف شده و اکنون کاملاً میان کنسول‌های ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی قابل بازی است.

براساس اطلاعات منتشر شده، تیم توسعه‌دهنده در تلاش است تا به‌زودی مشکلات مربوط به حذف آیتم‌ها در موجودی (Inventory) بازی‌بازان در Outriders را برطرف کند. بخش کراس‌پلی این بازی با مشکلاتی مواجه شده بود که اکنون با آخرین به‌روزرسانی، کاربران می‌توانند در پلتفرم‌های مختلف به تجربه‌ی آن با یکدیگر بپردازند. ابتدا قرار بود این به‌روزرسان مشکلات مربوط به حذف آیتم‌ها در موجودی را رفع کند، اما گزارش‌های بیشتر در این خصوص موجب شد تا تیم توسعه‌دهنده زمان بیشتری را برای برطرف کردن این مشکل بگذارد.

این به‌روزرسان تنها با ارزش‌ترین آیتم‌های از دست رفته مانند Epics و Legendaries را بازیابی می‌کند و به احتمال زیاد موجودی مملو از تجهیزات آبی را بازیابی نخواهد کرد. علاوه بر این، آیتم‌های بازیابی شده ممکن است دقیقاً همان آمار گمشده را نداشته باشند

مواردی که قبل از وقوع ذخیره خودکار بدست آمده ‌اند، فعلاً بازیابی نخواهند شد و هرگونه بازیابی آیتم فردی توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) رسیدگی خواهد شد. این مسائل و موارد دیگر باعث شده است که سازندگان به هر بازی‌بازی که Outriders را در دو هفته‌ی اول انتشار تجربه کرده است، یک بسته‌ی پاداش و تغییر اهدا کنند.

بازی Outriders در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را به قلم مهدی ملکی و از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

5
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید