آدام ایسگیرین: عنوان Age of Mythology را فراموش نکرده‌ایم

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸

با عرضه‌ی نسخه‌های Definitive Edition برای عناوین قدیمی‌تر سری Age of Empires و همچنین انتشار بسته‌های الحاقی برای آن‌ها، در کنار عرضه‌ی Age of Empires 4 در پاییز سال جاری، این سری جذاب بار دیگر متولد خواهد شد. در رویداد طرفداری اخیر این سری، مایکروسافت (Microsoft) علاوه‌بر جزئیات فراوانی که از Age of Empires 4 به اشتراک گذاشت، ویدئوهایی را هم از گیم‌پلی این بازی استراتژی در دست توسعه به نمایش گذاشت. در کنار بازی‌های استراتژی تاریخی که محبوب‌ترین عناوین این سری هستند، بازی اساطیری این سری هم در گذشته جذابیت خود را ثابت کرده است.

عنوان Age of Mythology نزدیک به ۲۰ سال پیش، در سال ۲۰۰۲ عرضه شد. این بازی که داستانی فرعی از سری Age of Empires به حساب می‌آید، ساختار اصلی این سری را در داستان‌های اساطیر یونان به کار برده و به نتایج تحسین‌برانگیزی دست یافته است. حال وردز اج (World’s Edge)، استودیوی زیرمجموعه‌ی مایکروسافت که اکنون عهده‌دار سری Age of Empires است، به طرفداران این سری اعلام می‌کند که این استودیو، عنوان Age of Mythology را از یاد نبرده است.

در یک جلسه‌ی بحث و گفتگو پیش از رویداد طرفداری اخیر، کارگردان ساخت این سری، آدام ایسگرین (Adam Isgreen)، به Age of Mythology و اینکه آن را فراموش نکرده‌اند اشاره کرده و گفت:

پیش از این گفته‌ام، بار دیگر هم می‌گویم: شخصا عنوان Age of Mythology را فراموش نکرده و همواره به یاد آن هستم. منتظر باشید. ما آن را فراموش نکرده‌ایم. ما عاشق سری Age of Empires و عنوان Age of Mythology هستیم و هرگز آن را نادیده نخواهیم گرفت. ما از درخواست‌های شما آگاه هستیم.

در ادامه، مایکل مان (Michael Mann)، مجری ارشد تولید این سری افزود:

قطعا آگاه هستیم. مطمئنا به این درخواست توجه خواهیم کرد.

با توجه به محبوبیت بازی فوق‌العاده‌ی Age of Mythology نزد میلیون‌ها طرفدار، احیای این بازی می‌تواند بسیار هیجان‌اگیز باشد. حال اینکه آیا شاهد یک عنوان تازه، عرضه‌ی مجدد نسخه‌ی Definitive Edition و یا یک بسته‌ی الحاقی کاملا جدید خواهیم بود، سوالی است که فعلا بی‌پاسخ باقی می‌ماند. مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ یک بسته‌ی الحاقی را برای عنوان Age of Mythology منتشر کرد، در نتیجه ممکن است بار دیگر از راه‌های مشابهی این بازی را پشتیبانی کتد.

در همین حین، علاوه‌بر Age of Empires 4 که در پاییز سال جاری عرضه می‌شود، Age of Empires 2: Definitive Edition و Age of Empires 3: Definitive Edition هم به‌روزرسان‌ها و بسته‌های الحاقی تازه‌ای را دریافت خواهند کرد تا طرفداران این سری، چیزهای بیشتری را برای دنبال کردن داشته باشند.

15
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید