به زودی به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Age of Empires 2 عرضه می‌شود

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴

استودیوی سازنده‌ی بازی Age of Empires 2 امروز پس از مدت‌ها به معرفی یک به‌روزرسانی برای این عنوان پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم در این زمینه منتشر شده است.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Age of Empires 2 در دسترس قرار گرفته است و تقریبا می‌توان گفت که هر یک از آن‌ها به محبوبیت رسیده‌اند. نسخه‌ی جدید این فرنچایز نیز در راه است و این روزها تصاویر و تریلرهای زیادی از آن عرضه می‌شود. این نسخه قرار است در فصل پاییز سال جاری در دسترس قرار گیرد. البته جالب است که تیم سازنده نسخه‌های قدیمی را فراموش نکرده است و هر چند وقت یک بار پشتیبانی خوبی از آن‌ها می‌کند.

یکی از جذاب‌ترین نسخه‌های این سری با نام Age of Empires 2 در گذشته‌های دور منتشر شد و مورد استقبال افراد نیز قرار گرفت. سپس نسخه‌ی بهبود یافته‌ای از آن تحت عنوان Definitive Edition نیز در سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار گرفت که کیفیت و امکانات بهتری را ارائه می‌داد. حال امروز گفته شد که به‌روزرسانی جدید برای این عنوان در راه است که به بخش‌های چندنفره‌ی آن مربوط می‌شود. ظاهرا تیم سازنده قصد دارد تا تجهیزات و آیتم‌های بسیار بیشتری را به حالت‌های آنلاین این اثر بیاورد. البته هنوز جزئیات دقیقی در این زمینه منتشر نشده، اما تریلری در دسترس قرار گرفته است تا بازی‌بازان بیشتر با حال و هوای این به‌روزرسانی و محتویات آن آشنا شوند.

این طور که پیداست، توسعه‌ی یک بسته‌ی الحاقی بزرگ برای نسخه‌ی بهبودیافته‌ی بازی Age of Empires 2 نیز در دستور کار قرار گرفته است، اما متاسفانه فعلا از جزئیات آن خبری در دست نیست. بنابراین به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. گفتنی است که این اثر هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

9
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید