مراحل توسعه‌ی Mass Effect: Legendary Edition به پایان رسید

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶

به تازگی مدیر پروژه‌ی Mass Effect: Legendary Edition در خبری رسمی اعلام کرد که روند توسعه‌ی این مجموعه با موفقیت به پایان رسیده و زمان انتشار آن بسیار نزدیک است.

به نظر می‌رسد استودیوی بایوور (BioWare) قصد دارد با عرضه‌ی نسخه‌ای بازسازی شده از مجموعه‌ی محبوب Mass Effect، بار دیگر بازی‌بازان را به وجد آورد و تا حدودی اعتماد از دست رفته‌ی هواداران خود را کسب نماید. با این که روند توسعه‌ی عنوان Mass Effect: Legendary Edition کمی طولانی‌تر شد اما به نظر می‌رسد استودیوی بایوور توانسته است به اهداف خود در اعمال برخی تغییرات و بهبودها در سه‌گانه‌ی Mass Effect دست یابد و حال خبر اتمام پروسه‌ی ساخت این پروژه‌ی بازسازی شده را به صورت رسمی اعلام کرده است.

در واقع امروز آقای مک والتر (Mac Walters)، مدیر پروژه‌ی ساخت Mass Effect: Legendary Edition بر روی حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که اکنون این عنوان آماده‌ی انتشار بوده و اصطلاحا گلد شده است. اگر چه این بیانیه به معنای تغییر زمان عرضه‌ی عنوان Mass Effect: Legendary Edition نخواهد بود اما نشان می‌دهد که روند توسعه به پایان رسیده و تیم سازنده می‌تواند در فرصت باقی‌مانده به رفع سایر مشکلات بازی و بهینه‌سازی‌های گوناگون آن بپردازد.

عنوان Mass Effect: Legendary Edition قرار است در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۱۴ مه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

12
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید