برنامه‌ی پشتیبانی یوبی‌سافت از Ghost Recon Breakpoint در ۲۰۲۱ مشخص شد

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) تأیید کرد که قرار است محتویات بیشتری برای بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شود و این پشتیبانی با انتشار یک به‌روزرسان بزرگ در آینده‌‌ای نزدیک‌ آغاز خواهد شد.

بازی تیراندازی و تاکتیکال Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۹ عرضه گردید، نتوانست طبق انتظارات یوبی‌سافت مورد استقبال بازی‌بازان و رضایت منتقدین قرار گیرد اما در نهایت شاهد آن بودیم که با پشتیبانی مداوم توسعه‌دهنده، کمی از شرایط بد این اثر کاسته شد. حال به تازگی شرکت یوبی‌سافت اعلام کرده است که پشتیبانی پس از عرضه‌‌ی بازی Ghost Recon Breakpoint را در سال جاری ادامه خواهد داد و ارائه‌ی محتویات جدید و رویدادهای چالشی برای این بازی پایان نخواهد یافت. در همین راستا مشخص شد که یوبی‌سافت در حال توسعه‌ی دو به‌روزرسان بزرگ است تا در آینده همچنان شاهد گسترش بازی Ghost Recon Breakpoint باشیم.

نخستین به‌روزرسان بزرگ بازی Ghost Recon Breakpoint نسخه‌ی ۴٫۰٫۰ آن به شمار می‌آید که پیش از این اطلاعاتی در مورد آن منتشر شده است. مطابق این اطلاعات، نام این به‌روزرسان مورد انتظار Teammate Experience Update خواهد بود و قرار است به طور آزمایشی در بهار سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شود. همان‌طور که از نام این به‌روزرسان مشخص می‌شود، تمرکز اصلی آن بر روی بهبود عملکرد و هوش مصنوعی هم‌تیمی‌های بازی‌باز قرار دارد. البته طبق وعده‌ی یوبی‌سافت، با دریافت به‌روزرسان ۴٫۰٫۰ نه تنها هوش مصنوعی همراهان افزایش چشم‌گیری خواهد یافت بلکه قابلیت‌های جدید نیز برای آن‌ها و جوخه تدارک دیده شده است؛ به طوری که برای هم‌تیمی‌های کنترل شده با هوش مصنوعی یک سیستم جدید پیشرفت بر مبنای امتیاز XP فراهم شده و در کنار آن شاهد مهارت‌ها و قابلیت‌های نظامی جدید و ماموریت‌های جانبی به همراه دریافت پاداش‌های ارزشمند برای آن‌ها خواهیم بود.

به‌روزرسان بزرگ بعدی بازی Ghost Recon Breakpoint که یوبی‌سافت آن را معرفی کرد، نسخه‌ی ۴٫۱٫۰ به شمار می‌آید و با نام Operation شناخته می‌شود. با این که یوبی‌سافت اعلام کرد این به‌روزرسان در مراحل خوبی از توسعه قرار دارد اما ظاهرا هنوز آمادگی لازم برای ارائه‌ی جزئیات بیشتر از آن را نداشته است. به نظر می‌رسد به‌روزرسان Operation قرار است یکی از بزرگ‌ترین و مهیج‌ترین عملیات‌های تاکتیکال را به بازی Ghost Recon Breakpoint اضافه نماید. با این حال تنها جزئیاتی که شرکت یوبی‌سافت در مورد این به‌روزرسان اعلام نموده، عرضه‌ی آن در پاییز سال جاری میلادی است.

این دو به‌روزرسان در واقع پایه‌های اصلی برنامه‌ی شرکت یوبی‌سافت برای پشتیبانی از بازی Ghost Recon Breakpoint در سال ۲۰۲۱ را تشکیل می‌دهند. البته این توسعه‌دهنده هنوز به ارائه‌‌ی محتویات بیشتر و بهینه‌سازهای مختلف جهت رفع مشکلات بازی در فواصل زمانی کوتاه‌تر نیز خواهد پرداخت تا همچنان کیفیت تجربه‌ی بازی‌بازان را ارتقا دهد. با این حال ممکن است سال ۲۰۲۱، آخرین دوران پشتیبانی از بازی Ghost Recon Breakpoint باشد و در ادامه شاهد استراتژی‌های دیگری از جانب شرکت فرانسوی باشیم.

بازی Ghost Recon Breakpoint هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به همراه سرویس گوگل استدیا در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

6
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید