سازنده‌ی Baldur’s Gate 3 اطلاعاتی را در خصوص نسخه‌ی اصلی این بازی ارائه داد

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸

استودیوی سازنده‌ی بازی Baldur’s Gate 3 امروز اطلاعاتی پیرامون نسخه‌ی اصلی این عنوان که در آینده در دسترس قرار خواهد گرفت را منتشر کرد.

Baldur’s Gate 3 از سری آثار جالب در سبک نقش‌آفرینی است که اوایل امسال به صورت دسترسی زودهنگام عرضه شد و تا این جا هم استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را به دنبال داشته است. مسلما این برای سازندگان پایان کار نیست و آن‌ها برای ادامه‌ی این اثر برنامه‌های بیشتری در نظر دارند تا بتوانند رضایت افراد زیادی را جلب نمایند. بنابراین در صورتی که شما هم از علاقه‌مندان به این بازی‌ها هستید، Baldur’s Gate 3 را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت لاریان (Larian) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است. تیم سازنده چندی پیش از انتشار یک به‌روزرسانی برای این اثر خبر داد که محتویات فراوانی را هم با خود به بازی خواهد آورد.

امروز مصاحبه‌ای در خصوص بازی Baldur’s Gate 3 با اعضای استودیوی لاریان صورت گرفت. در مورد نسخه‌ی اصلی این بازی و تفاوت‌های آن با نسخه‌ی دسترسی زودهنگام از آن‌ها سوال و پاسخ‌های جالبی هم شنیده شد. این شرکت وعده داده است که نسخه‌ی اصلی نسبت به نسخه‌ی حال حاضر تفاوت‌های بی‌شماری خواهد داشت و محتویات زیاد آن، بازی‌بازان را شگفت‌زده خواهد کرد. اگر چه نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی هم‌اکنون بخش‌های زیادی دارد، اما این برای لاریان کافی نیست و آن‌ها قصد دارند تا برنامه‌های زیاد و بلندمدتی برای آن داشته باشند. ضمنا بخش داستانی این اثر با تغییرات فراوانی همراه خواهد شد و در نهایت باید دید که چه اتفاقاتی برای آن رقم خواهد خورد.

در انتهای این مصاحبه گفته شد که بازی Baldur’s Gate 3 حداقل تا پایان سال جاری به صورت دسترسی زودهنگام باقی خواهد ماند و پس از آن برای نسخه‌ی اصلی تصمیم‌گیری خواهد شد. این نسخه در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

9
2
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید