سازندگان بازی Outriders آیتم‌های رایگانی را در اختیار هواداران قرار می‌دهند

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷

استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که قرار است آیتم‌های رایگانی به همه‌ی هواداران بازی Outriders داده شود.

بازی Outriders ده روز قبل بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. همین باعث شده است تا تیم سازنده پشتیبانی خود را از این عنوان آغاز کرده و به توسعه‌ی چند به‌روزرسانی با محتویات متنوع برای آن بپردازد. آن‌ها برای آینده‌ی این بازی هم برنامه‌های بی‌شماری دارند و باید دید که در این راستا چه موفقیت‌هایی را کسب خواهند کرد. قابل ذکر است که دو شرکت پیپل کن فلای و اسکوئر انیکس (Square Enix) به ترتیب در امر ساخت و نشر این اثر نقش داشته‌اند. امروز هم گفته شد که این بازی به یکی از محبوب‌ترین‌های کنسول‌های شرکت مایکروسافت تبدیل شده است که این قضیه برای سازندگان موفقیت بزرگی به حساب می‌آید.

امروز مطلع شدیم که تیم سازنده‌ی بازی Outriders قصد دارد تا آیتم‌های رایگانی را به تمام طرفداران هدیه بدهد و دلیل آن هم مشکلات مربوط به سرورها و اذیت شدن بسیاری از بازی‌بازان بوده است. در واقع پیپل کن فلای با انجام این کار قصد دارد تا از هواداران این بازی عذرخواهی کرده و جبران نماید. یکی از اعضای تیم سازنده در این خصوص گفته است:

حدود پنج سال برای توسعه‌ی بازی Outriders زحمت کشیدیم و وقتی دیدیم که هفته‌ی اول انتشار این عنوان مطابق انتظارات پیش نرفت، کمی ناامید شدیم. حال باید نهایت تلاش خود را به کار گرفته و به رفع این ایرادات بپردازیم. بسیاری از این مشکلات در حال حاضر برطرف شده است و بازی‌بازان می‌توانند با خیالی آسوده این اثر را ادامه دهند. ضمنا آیتم‌هایی را برای تمام افراد در نظر گرفتیم و امیدوار هستیم که برایشان مفید باشد.

حال باید منتظر بود و دید که این آیتم‌ها دقیقا در چه زمانی به دست بازی‌بازان خواهد رسید.

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید