Outriders به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ماه بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس تبدیل شد

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹

تیم سازنده‌ی Outriders امروز در خبر جالبی اعلام کرد که این عنوان در حال حاضر یکی از برترین بازی‌های ماه آپریل بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس شده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، تنها ده روز از انتشار بازی Outriders بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌گذرد و باید گفت که استقبال از این عنوان بی‌نظیر بوده است. به همین دلیل است که بسیاری از منتقدان نسبت به آینده‌ی این بازی خوش‌بین هستند. به نقل از تیم سازنده، توسعه‌ی این بازی بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس شامل ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس بسیار موفقیت‌آمیز بوده است. ظاهرا این بازی در ماه آپریل به یکی از سه بازی برتر برای کنسول‌های شرکت مایکروسافت تبدیل شده است.

زمانی که دموی بازی Outriders در ماه فوریه‌ی امسال در دسترس قرار گرفت، درصد قابل توجهی از بازی‌بازان ساعات زیادی را صرف تجربه‌ی آن کردند. حال نسخه‌ی اصلی این بازی نیز بیش از دو میلیون بار توسط افراد مختلف دانلود شده است که عده‌ی زیادی از آن‌ها از دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس هستند. با این که هم‌اکنون از برخی مشکلات مربوط به سرورها و باگ‌های مختلف را در این بازی مشاهده می‌کنیم، اما تیم سازنده وعده داده است که به زودی آن‌ها را برطرف خواهد کرد. گفتنی است که دو شرکت پیپل کن فلای (People Can Fly) و اسکوئر انیکس (Square Enix) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

جالب است بدانید که سایر عناوین پرطرفدار کنسول‌های ایکس‌باکس در ماه آپریل به ترتیب Call of Duty: Warzone و Fortnite هستند. با این که چند روز از عرضه‌ی بازی Outriders می‌گذرد، اما این بازی رتبه‌ی سوم را از آن خود کرده است و بعید نیست که در روزهای آینده به رتبه‌ی اول صعود کند. این اثر در بیشتر کشورها به محبوبیت فراوانی دست پیدا کرده است که از میان این آن‌ها باید به استرالیا، فرانسه و برزیل اشاره داشت.

بازی Outriders در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

11
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید